Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse (LKL) Kauno "Kaunas Triobet" ekipa 72:90 (15:29, 19:22, 16:18, 22:21) nusileido Kauno "Žalgirio" krepšininkams.

Jau pirmajame rungtynių kėlinuke aikštelėje dominavo „Žalgirio“ krepšininkai. Sužaidus 6 minutes po E.Žukausko dvitaškio Lietuvos čempionų pranašumas pirmą kartą tavo dviženklis – 18:8. Iki ketvirčio pabaigos svečiams dar šiek tiek pavyko padidinti savo persvarą – 29:15.

Antrajame kėlinuke „Žalgiris“ vienu metu turėjo net 16 taškų pranašumą – 39:23, tačiau aikštelės šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir priartėjo – 31:39. Po G.Krapiko minutės pertraukėlės šalies čempionai atsakė atkarpa 12:3 ir įpusėjus rungtynėms buvo priekyje – 51:34.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau iniciatyva priklausė „Žalgirio“ ekipai. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui skirtumas tarp komandų pirmą kartą perkopė dvidešimties taškų atžymą – 66:42. Iki kėlinuko „Kaunas Triobet“ krepšininkams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, kuris po trisdešimties žaidimo minučių buvo 19 taškų – 50:69.

Paskutiniajame kėlinuke aikštelės šeimininkams pavyko priartėti iki 59:71, tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko padaryti šiose rungtynėse. Žalgiriečiai greitai padidino pranašumą 16 taškų ir ramiai užbaigė susitikimą.

"Kaunas Triobet": Artūras Masiulis 18, Vytenis Lipkevičius 11, Vytenis Jasikevičius (2/11 metimai "iš žaidimo") ir Gediminas Žylė po 9 taškus.

"Žalgiris": Jonas Mačiulis 26, Paulius Jankūnas 16 (9 atk. kam.), Mantas Kalnietis 11 taškų (7 rez. perd.).