gediminas žylė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas žylė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas žylė“.

LKL čempionate – „Juventus“ pergalė

„Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos“ čempionate ketvirtadienį lygos debiutantė Utenos „Juventus“ komanda svečiuose 88:77 (17:22, 19:23, 21:17, 31:15) įveikė Kauno „Aisčius“. Nugalėtojams Tomas Gaidamavičius pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Šarūnas Vėlius (8 atk. kam.) surinko 16 taškų, Jonas Elvikis - 15, Audrius Mineikis (7 atk. kam.) ir Paulius Morkeliūnas (11 atk. kam.) pridėjo po 12 taškų.
2009-11-05

Lietuvos klubai BBL šventė pergales

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyre visi keturi penktadienį žaidę Lietuvos klubai iškovojo pergales. Didžiausią pergalę šventė Klaipėdos "Neptūnas", namuose 89:50 (22:12, 23:9, 27:25, 17:4) sutriuškinęs "Keizarmežs" (Latvija) ekipą. Klaipėdos komandai (1/1) Robertas Bitinas pelnė 18 taškų, Osvaldas Kurauskas - 15, Modestas Kumpys, Julius Žurna ir Juozas Ramanauskas (7 atkovoti kamuoliai) - po 10. Latvijos klubo gretose (0/3) 12 taškų surinko Armandas Osinis.
2009-10-30

LKL – ketvirtoji iš eilės „Šiaulių“ pergalė

„Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos (LKL)“ čempionate penktadienį Šiaulių „Šiauliai“ namuose 101:66 (24:22, 20:13, 36:16, 21:15) įveikė Vilniaus „Perlo“ komandą. „Šiauliams“ (4 pergalės/0 pralaimėjimų) Derikas Lou (Derrick Low) ir Devivydas Gailius pelnė po 15, Mindaugas Kuzminskas ir Vytautas Šarakauskas - po 14, o Brandonas Braunas (Brandon Brown) ir Arvydas Sikšnius - po 12 taškų. „Perlui“ (1/2) Jonas Valančiūnas pelnė 19, o Paulius Dambrauskas - 8 taškus.
2009-10-24

LKL starte – lengva „Žalgirio“ pergalė

„Kalnapilio–LKL“ pirmenybes pergalingai pradėjo šalies vicečempionas Kauno „Žalgiris“. Žalgiriečiai pirmadienį svečiuose 93:48 (22:13, 22:16, 22:8, 27:11) sutriuškino Kauno „Aisčių“ krepšininkus. Lietuvos vicečempionai reikalus šiose rungtynėse iš dalies išsprendė jau pirmoje pirmojo kėlinio pusėje.
2009-10-06

„Žalgirio“ treniruotės persikelia į pajūrį

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė pirmąjį pasirengimo sezonui etapą ir nuo rytojaus keliasi į Palangą. Beveik dvi savaites pajūryje vyksiančioje treniruočių stovykloje žalgiriečiai ne tik toliau derins fizinio parengimo ir krepšinio treniruotes, bet ir sužais pirmąsias šio sezono draugiškas rungtynes. Prie jūros sportuos dar gausesnis krepšininkų būrys nei Kaune. Rugpjūčio 10 d. pasirengimą sezonui pradėjo vienuolika žaidėjų, o po savaitės prie jų prisijungė legionierius Travisas Watsonas.
2009-08-23

„Šiauliai“ nepasigailėjo „Kauno Triobet“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Šiaulių „Šiaulių“ ekipa namuose 98:70 (17:21, 32:14, 25:20, 24:15) sutriuškino Kauno „Kaunas Triobet“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį - 1:0. Susitikimo pradžioje sėkmingiau rungtyniavo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus 4 minutes buvo priekyje – 8:5. Svečiai surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė į priekį – 12:8. Tokį pranašumą jie turėjo ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui – 21:17. Antrajame ketvir...
2009-04-14

Kauno derbyje - lengva „Žalgirio“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse (LKL) Kauno "Kaunas Triobet" ekipa 72:90 (15:29, 19:22, 16:18, 22:21) nusileido Kauno "Žalgirio" krepšininkams. Jau pirmajame rungtynių kėlinuke aikštelėje dominavo „Žalgirio“ krepšininkai.
2009-03-07

LKL komandų žaidėjų rokiruotės – faktai ir skaičiai

Ši savaitė yra paskutinė, kuomet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos gali registruoti naujus žaidėjus. Tai klubai gali daryti iki kovo 1 dienos. Šia proga lkl.lt nutarė pasižvalgyti, kokias šio sezono žaidėjų rokiruotes iki šiol atliko LKL klubai. Įdomūs faktai: Puolėjas Laimonas Kisielius per mažiau nei mėnesį (11-13 – 12-01) spėjo užsiregistruoti dviejose LKL komandose („Šiauliai“ ir „Aisčiai“), tačiau nei vienoje iš jų neužsibuvo ilgiau nei 10 dienų.
2009-02-24

„Lietuvos rytas“ įveikė BC „Kauną Triobet“

Tryliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie po puikiai sužaisto trečiojo kėlinio rezultatu 95:80 (21:26, 20:12, 33:10, 21:32) įveikė septintąją poziciją užimantį Kauno BC „Kaunas Triobet“ klubą.
2009-02-19

LSKL starte - netikėta ŠU pergalė prieš VDU

Šiandien startavusiose Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) varžybose nustebino Šiaulių universitetas, kuris po metų pertraukos sugrįžo į pirmenybes ir jau pirmosiose rungtynėse sutriuškino lygos čempioną Vytauto Didžiojo universitetą.