Tryliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie po puikiai sužaisto trečiojo kėlinio rezultatu 95:80 (21:26, 20:12, 33:10, 21:32) įveikė septintąją poziciją užimantį Kauno BC „Kaunas Triobet“ klubą.

Svečiai iš Kauno labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Vytenio Lipkevičiaus, Raimondo Danio ir Juozo Ramanausko metimų sužaidus tris minutes pirmavo 8:2. „Lietuvos rytas“ į tai atsakė atkarpa 8:0 ir Marijonas Petravičius dvitaškiu su pražanga persvėrė rezultatą vilniečių naudai - 10:8. Ketvirčio pabaigą vėl šiek tiek sėkmingiau sužaidė „Kaunas Triobet“ ekipa, kuri po pirmojo kėlinio turi penkių taškų persvarą - 26:21.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Stepas Babrauskas, tačiau analogišku metimu atsakė Vytenis Jasikevičius, du taškus pridėjo Gediminas Žylė ir kauniečiai vėl atitrūko - 31:24. Visgi po šio epizodo svečiai beveik keturias minutes nepelnė nei taško, o M.Petravičius sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki minimumo - 30:31. Negana to, Mindaugas Lukauskis netrukus išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį - 34:33. Vilniečiai trapią persvarą išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos ir įpusėjus susitikimui „Lietuvos rytas“ priekyje - 41:38.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ pranašumas jau nekėlė jokių abejonių. Per dešimt minučių varžovams leidę pelnyti tik 10 taškų, vilniečiai patys siuntė vieną kamuolį po kito į svečių krepšį ir po trijų kėlinių intrigos aikštelėje nebeliko, nes LKL vicečempionai triuškino varžovus rezultatu 74:48.

Paskutiniame ketvirtyje didesnės intrigos jau nebuvo. Nors svečiams vienu metu buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki trylikos taškų (67:80), vilniečiai išlaikė saugią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 95:80.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius (tritaškiai 4/5) ir M.Bjelica (dvitaškiai 8/11) - po 16, M.Petravičius (dvitaškiai 6/8) ir Ch.Eidsonas (dvitaškiai 4/4) - po 15, D.Zavackas 12 (12 atk.kam.), S.Babrauskas 9.