Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Šiaulių „Šiaulių“ ekipa namuose 98:70 (17:21, 32:14, 25:20, 24:15) sutriuškino Kauno „Kaunas Triobet“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį - 1:0.

Susitikimo pradžioje sėkmingiau rungtyniavo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus 4 minutes buvo priekyje – 8:5. Svečiai surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė į priekį – 12:8. Tokį pranašumą jie turėjo ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui – 21:17.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Šiaulių“ ekipa. Įpusėjus kėlinukui šiauliečių pranašumas buvo vos 4 taškai – 35:31, tačiau tada jie laimėjo atkarpą 10:0 ir atitrūko – 45:31. Tokią pačią persvarą A.Sireikos auklėtiniai turėjo ir įpusėjus mačui – 49:35.

Po ilgosios pertraukos „Šiaulių“ komanda išlaikė iniciatyvą savo rankose. Likus žaisti 2 minutes ir 20 sekundžių skirtumas tarp komandų tapo rekordinis – 71:50. Kiek sėkmingiau kėlinuką užbaigė laikinosios sostinės krepšininkai, kurie po trisdešimties žaidimo minučių turėjo 19 taškų deficitą – 55:74.

Paskutinioji rungtynių atkarpa tebuvo formalumas, kurios metu aikštės šeimininkai dar labiau padidino pranašumą ir sutriuškino varžovus rezultatu – 98:70.

„Šiauliai“: Saulius Kuzminskas 15 (11 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas ir Gintaras Kadžiulis po 14, Andrius Šležas 13, Gintautas Vileita 12, Stefhonas Hannahas 10 taškų.

„Kaunas Triobet“: Vytenis Jasikevičius 14, Artūras Masiulis 10, Adas Juškevičius ir Gediminas Žylė po 9 taškus.