Vakar Europos taurės turnyre netrūko ne tik dramos, pratęsimų ar netikėtumų, bet ir rekordų. Štai savo aikštėje žaidusi Bambergo „Brose Basket“ ekipa per visas rungtynes sukrapštė tik 39 taškus ir tapo naująja Europos taurės turnyro antirekordininke – vokiečių klubą į savo gynybos gniaužtus visiškai užgniaužė lenkų „PGE Turow“ ekipa, kuri iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 69:39 (12:12, 25:5, 12:7, 20:15).

Beje, Lenkijos atstovai savo gynybos sugebėjimais tame pačiame turnyre pasižymėjo ir praėjusiais metais, kai „Strasbourg“ krepšininkams į savo krepšį leido įmesti irgi neįtikėtinai mažai – tik 42 taškus. Tiesa, tada mačas vyko lenkų tvirtovėje Turove. Tuo tarpu iki tol mažiausiai taškų šeimininkų komandai buvo leidę surinkti „Makedonikos“ žaidėjai – 48 taškus, tad „PGE Turow“ be problemų pagerino šį graikų klubo pasiekimą ir įrašė savo vardą turnyro metraščiuose.

Tragiškiausiai Bambergo krepšininkams susiklostė antras ir trečias kėliniai, per kuriuos jiems iš viso pavyko surinkti vos 12 taškų – 5 taškai buvo pelnyti antrajame ir 7 taškai trečiajame ketvirtyje. Taigi visai nenuostabu, kad „Brose Basket“ gretose tik vieninteliam Ericui Taylorui per visą susitikimą pasisekė surinkti dviženklį taškų kiekį – 10 taškų.

Įdomu pastebėti, kad vokiečiai per mačą taip nė karto ir nepataikė iš toli - pro šalį skriejo visi dešimt „Brose Basket“ klubo tritaškių.

Priminsime, kad Bambergo ir Turovo ekipos varžosi F grupėje, kurioje joms kompaniją dar palaiko Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ir Šarlerua „Spirou Basket“ klubai.