brose basket

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brose basket“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brose basket“.

Bokštas Gudaitis „nukalė“ pergalę Milano klubui

Pergalę Eurolygoje pasiekė Milano „AX Armani“ (10/19) ekipa su dviem lietuviais, kuri išvykoje 83:78 (28:23, 15:20, 17:21, 23:14) palaužė Bambergo „Brose Bamberg“ (11/18) krepšininkus. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai dar pirmavo (73:69), bet „AX Armani“ atkarpa 10:0 leido išsiveržti į priekį – 79:73. Prieš prasidedant paskutinei minutei „Brose“ priartėjo (78:81), tačiau Italijos klubas išlaikė pergalę savo rankose.
2018-03-29

Du geriausi Eurolygos turo žaidėjai – lietuviai

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas tapo naudingiausiu Eurolygos devintojo turo krepšininku. E. Ulanovas pergalingame mače su Stambulo „Anadolu Efes“ pelnė 22 taškus, atkovojo septynis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus. Milano „Olimpia“ komandai atstovaujantis Artūras Gudaitis – antras pagal naudingumą turo žaidėjas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo taškus.
2017-11-25

Žalgiriečiai užkariavo savaitės naudingiausiųjų sąrašą

Du Kauno „Žalgirio“ žaidėjai pateko į Eurolygos savaitės naudingiausių žaidėjų trejetuką. „Žalgiris“ išvykoje nugalėjo Bambergo „Brose Basket“ rezultatu 91:86, o prie pergalės svariausiai prisidėjo Paulius Jankūnas ir Lukas Lekavičius. 29 taškus pelnęs L.Lekavičius pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą. 22-ejų metų gynėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko net +32 naudingumo balus. Tai taip pat L.Lekavičiaus karjeros rekordas.
2017-02-25

Kauno „Žalgiris“ užkariavo pragarišką Belgrado areną

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Belgrade kovėsi su ypatingu palaikymu garsėjančia „Crvena Zvezda“ kariauna. Po įtemptų rungtynių ir puikaus ketvirtojo kėlinio kauniečiai palaužė varžovus 79:88. Pirmajame kėlinyje puikiai atrodė iš toli įsišaudęs Artūras Milaknis, vėliau buvo du apylygiai kėliniai, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus. Vis tik protingai lemiamą atkarpą sužaidę žalgiriečiai šventė nuostabią pergalę itin nedraugiškoje arenoje. „Crvena Zvezda“: Milko Bjelica (5 atk. kam.
2016-12-02

Eurolygoje – du paskutinių sekundžių trileriai Rusijoje ir Stambule

Eurolygoje sužaistos dvi itin įtemptos rungtynės. Tiesa, pergales šventė namuose žaidę Kazanės „Unics“ ir Stambulo „Darussafaka“ klubai. Rusijoje Kazanės krepšininkai 65:62 tik pačioje mačo pabaigoje palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Prieš lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai dar atsilikinėjo 41:43, tačiau sėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė antrąją pergalę sezone. „Unicks“: K. Langfordas 23 (26 naud. balai), M. Baničius ir L. Williamsas (9 atk. kam.
2016-11-10

Eurolygos D grupės apžvalga: Europos elitas - Maskvos "CSKA" su Tel Avivo "Maccabi" prieš išsišokėlius iš Turkijos

Spalio 15 dieną startuoja 2015-2016 metų Eurolygos sezonas, kuriame dėl pagrindinio trofėjaus kovas pradeda 24 komandos. tv3.lt pristato D grupę, kurioje žaidžia „amžini favoritai“ Maskvos „CSKA“ krepšininkai, bei Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku priešaky. D grupėje susitinka trys klubai (Maskvos "CSKA", Malagos "Unicaja" ir Tel Avivo "Maccabi") kurie Eurolygoje žaidžia jau 15-tą sezoną iš eilės.
2015-10-14

Vokietijoje – Eurolygos debiutantų pažeminimas

„Karčią piliulę“ debiutinėse Eurolygos rungtynėse prarijo Zagrebo „Zagreb“ krepšininkai, B grupės susitikime išvykoje 65:96 (16:26, 14:26, 20:28, 15:16) visiškai nepasipriešinę Bambergo „Brose Baskets“ ekipai. Jau pirmajame kėlinyje vokiečiai susikrovė dviženklę persvarą (26:16), o po dviejų kėlinukų komandas skyrė jau net 22 taškai. Be to, po pertraukos kroatai ne tik kad nesusiėmė, bet buvo dar labiau „traiškomi“ ir visiškai nepasipriešino aikštės šeimininkams.
2011-10-20

Naujas antirekordas – Bambergo klubas per mačą įmetė tik 39 taškus!

Vakar Europos taurės turnyre netrūko ne tik dramos, pratęsimų ar netikėtumų, bet ir rekordų. Štai savo aikštėje žaidusi Bambergo „Brose Basket“ ekipa per visas rungtynes sukrapštė tik 39 taškus ir tapo naująja Europos taurės turnyro antirekordininke – vokiečių klubą į savo gynybos gniaužtus visiškai užgniaužė lenkų „PGE Turow“ ekipa, kuri iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 69:39 (12:12, 25:5, 12:7, 20:15). Beje, Lenkijos atstovai savo gynybos sugebėjimais tame pačiame turnyre pasižymėjo ir...
2008-11-26

„Lietuvos rytas“ pateko į E grupę, o „Šiauliai“ kovos su „Galatasaray“

Berlyne ištraukus Europos Taurės turnyro burtus visos jo dalyvės buvo suskirstytos į aštuonias grupes. Vilniaus „Lietuvos rytas“ pateko į E grupę, kurioje dar varžysis su Vilerbano „Asvel“, Mariupolio „Azovmash“ komandomis ir Trevizo „Benetton“ - Fribūro „Benetton“ poros nugalėtojos varžybų su „Gran Canaria“ laimėtoja.