„Karčią piliulę“ debiutinėse Eurolygos rungtynėse prarijo Zagrebo „Zagreb“ krepšininkai, B grupės susitikime išvykoje 65:96 (16:26, 14:26, 20:28, 15:16) visiškai nepasipriešinę Bambergo „Brose Baskets“ ekipai.

Jau pirmajame kėlinyje vokiečiai susikrovė dviženklę persvarą (26:16), o po dviejų kėlinukų komandas skyrė jau net 22 taškai. Be to, po pertraukos kroatai ne tik kad nesusiėmė, bet buvo dar labiau „traiškomi“ ir visiškai nepasipriešino aikštės šeimininkams.

„Brose Baskets“: Anthony Tuckeris 20, Casey Jacobsenas ir Marcusas Slaughteris (10 atk. kam.) po 16, Predragas Šuputas 15, Julius Jenkinsas 10.

„Zagreb“: Krunoslavas Simonas 14 (6 atk. kam., 5 kl.), Diante Garrettas 11, Seanas May'us 10 (9 atk. kam.), Damiras Mulaomerovičius 8.