tuckeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tuckeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tuckeris“.

TOP 20: įžymybės – kiečiausi sporto sirgaliai

Kartais žiūrovai sporto varžybose gali sulaukti ne mažiau dėmesio nei žaidėjai. Muzikos, kino ir kitos garsenybės gali būti aistringi sirgaliai ir ilgai palaiko tik vieną komandą. Jiems nebūdinga pasirodyti tik didžiausiuose sporto renginiuose ir maivytis prieš kamerą. Vienas iš tokių prisiekusių sirgalių – serialo „Sopranos“ aktorius Steve'as Schirripa, ne vienus metus sergantis už „New York Yankees“ beisbolo komandą. Kone prie pat žaidėjų sėdinti žvaigždė už bilietą moka po 2,5 tūkst.
2012-02-24

Vokietijoje – Eurolygos debiutantų pažeminimas

„Karčią piliulę“ debiutinėse Eurolygos rungtynėse prarijo Zagrebo „Zagreb“ krepšininkai, B grupės susitikime išvykoje 65:96 (16:26, 14:26, 20:28, 15:16) visiškai nepasipriešinę Bambergo „Brose Baskets“ ekipai. Jau pirmajame kėlinyje vokiečiai susikrovė dviženklę persvarą (26:16), o po dviejų kėlinukų komandas skyrė jau net 22 taškai. Be to, po pertraukos kroatai ne tik kad nesusiėmė, bet buvo dar labiau „traiškomi“ ir visiškai nepasipriešino aikštės šeimininkams.