Pergalę Eurolygoje pasiekė Milano „AX Armani“ (10/19) ekipa su dviem lietuviais, kuri išvykoje 83:78 (28:23, 15:20, 17:21, 23:14) palaužė Bambergo „Brose Bamberg“ (11/18) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai dar pirmavo (73:69), bet „AX Armani“ atkarpa 10:0 leido išsiveržti į priekį – 79:73. Prieš prasidedant paskutinei minutei „Brose“ priartėjo (78:81), tačiau Italijos klubas išlaikė pergalę savo rankose.

14 minučių žaidęs Mindaugas Kuzminskas įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Kur kas geriau sekėsi Artūrui Gudaičiui, kuris buvo naudingiausias savo komandoje su 17 naudingumo balų.

Bokštas iš Lietuvos per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 5 pražangas, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Trečiojo kėlinio pradžioje Gudaitis galingai „nupūtė“ Ricky Hickmano metimą parodydamas, kas čia bosas.

„Brose“: Danielis Hackettas 17, Leonas Radoševičius 13, Augustine'as Rubitas 12, Ricky Hickmanas 11, Dejanas Musli 10.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 14, Amathas M'Baye 13, Artūras Gudaitis ir Andrea Cinciarini – po 12.