Pirmąjį įvartį Italijos antrojo futbolo diviziono XXI turo rungtynėse pelnė Tomas Danilevičius, o lietuvio "Bologna" (37 tšk.) klubas namuose 1:0 (1:0) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje esančius "Albinoleffe" (29 tšk.) futbolininkus bei 22 komandų turnyre pakilo į antrąją vietą.

Lietuvos rinktinės puolėjas pergalingą įvartį įmušė 5-ą minutę, o antrojo kėlinio pradžioje (58 min.) aikštėje jį pakeitė Massimo Marazzina.

Tuo tarpu Mariaus Stankevičiaus "Brescia" (28 tšk.) vienuolikė patyrė septintą nesėkmę bei iš dešimtosios vietos nukrito į dvyliktąją.

Šeštadienį išvykoje "Brescia" futbolininkai 1:2 (0:2) turėjo pripažinti į devintąją poziciją pakilusios "Cesena" (29 tšk.) ekipos pranašumą.

Italijos antrajame futbolo divizione pirmauja 39 taškus surinkusi Turino "Juventus" komanda.