Eurolygos C grupės rungtynėse Berlyno „Alba“ klubas rezultatu 68:63 (15:16, 20:24, 15:12, 18:11) netikėtai nugalėjo rungtynių favorite laikytą Romos „Lottomatica“ ekipą.

Šiam susitikimui teisėjavo lietuvis Romualdas Brazauskas.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai iš Italijos, kurie taiklių tritaškių dėka po dviejų kėlinukų buvo priekyje (40:35). Trečiajame kėlinuke „Alba“ klubas išlygino rezultatą ir užvirė kova taškas į tašką. Berlyno komandai niekaip nesisekė išsiveržti į priekį, kadangi dauguma mestų tritaškių skriedavo pro šalį.

Iniciatyvą į savo rankas Vokietijos ekipa perėmė tik paskutiniosiomis minutėmis. 38 susitikimo minutę rezultatas dar buvo lygus (61:61), tačiau Immanuelio McElroy ir Aleksandro Nadjfeji iš eilės pelnyti 6 taškai palaidojo italų viltis nugalėti.

„Alba“: I.McElroy 17 (9 atk. kam., 5 kl.), A.Chubbas (8 atk. kam.) ir A.Nadjfeji - po 12, C.Jacobsenas 8, A.Sesay 6.

„Lottomatica“: L.Datome 13, A.Hutsonas 11, P.Brežecas 10 (5 atk. kam.), B.Jenningsas 9, A.Ray 8, S.Bečirovičius 7.