alba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alba“.

Kevarriusas Hayesas atskleidė pagrindinę naujojo „Žalgirio“ vedlio taisyklę: tai suteikė pasitikėjimo

Kauno „Žalgiris“ 2024 metus pradėjo pergale prieš Berlyno ALBA. Sausakimšoje Kauno „Žalgirio“ arenoje svečiai iš Berlyno buvo įveikti rezultatu 77:71. Po rungtynių 21 minutę aikštelėje praleidęs, 5 taškus pelnęs ir 3 kamuolius atkovojęs „Žalgirio“ aukštaūgis Kevarriusas Hayesas teigė, kad jam labiausiai įstrigo vienas naujojo trenerio Andrea Trinchieri patarimas – nebijoti suklysti.
2024-01-02

Edgaras Ulanovas – apie pirmąją pažintį su Andrea Trinchieri ir jausmą, po Kazio Maksvyčio atleidimo

Kauno „Žalgiriui“ pavyko nutraukti net 6 pralaimėjimų „Eurolygoje“ seriją ir metus pradėti pozityvia nata. Namuose rezultatu 77:71 įveiktas Berlyno ALBA klubas. Šiose runtynėse 10 taškų pelnęs ir 12 naudingumo balų surinkęs Edgaras Ulanovas pasidžiaugė iškovota pergale, tačiau pridūrė, kad komanda dar turi pataisyti nemažai dalykų, kurie leistų toliau iškovoti pergales.
2024-01-02

Pergalingas Andrea Trinchieri debiutas – dramatiškose rungtynėse „Žalgiris” nutraukė šešių pralaimėjimą seriją

Kauno „Žalgiris” (6/12) antradienio vakarą pergale pradėjo antrąjį Eurolygos ratą. Naujojo trenerio Andrea Trinchieri vedini žalgiriečiai po dramatiškos kovos namuose 77:71 (22:25, 26:16, 13:11, 16:19) pranoko Berlyno ALBA (3/15). „Žalgiris” sulig šia pergale nutraukė šešių pralaimėjimų seriją Eurolygoje. „Žalgiris” šio vakaro rungtynėse taškus pirmajame kėlinyje rinko praktiškai vien tritaškiais metimais. Tačiau gynyba šlubavo, o tuo naudodamiesi ALBA vis pirmaudavo.
197 2024-01-02

„Žalgirio” kelyje Eurolygoje – autsaideris, kurio kirčiai lietuvius šiame sezone jau nuliūdino

Kauno „Žalgiris” antradienio vakarą pradės antrąjį Eurolygos ratą. Naujo trenerio Andrea Trinchieri vedami žalgiriečiai savo arenoje susitiks su Berlyno ALBA krepšininkais. Rungtynių tiesioginę transliaciją galėsite stebėti „Go3” televizijoje, o įvykius iš Kauno arenos operatyviai pateiks naujienų portalas tv3.lt. „Žalgiris“ po pirmojo rato (17 rungtynių) yra sukrapštęs vos 5 pergales ir tarp 18 Eurolygos klubų turnyrinėje lentelėje užima 16 vietą.
2024-01-02

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – žaidimo vis neatrandanti blogiausia turnyro komanda

Kauno „Žalgiris“ (5/6) pasitinka dvigubą Eurolygos savaitę. Pirmieji žalgiriečių varžovai antradienio vakarą bus turnyro autsaideriai Berlyno ALBA  (1/10) krepšininkai. Rungtynės Berlyne prasidės 21 val. Susitikimą tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, o mačo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. ALBA šį sezoną atrodo kol kas labai prastai ir ne veltui yra turnyro autsaideriai. Vokiečiai apskritai šiuo metu yra patyrę šešis iš eilės pralaimėjimus.
2023-12-05

Kazys Maksvytis – apie Sumnerį, Butkevičiaus netektį ir ALBA stiprybes

Kauno „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis apžvelgė artėjančią Eurolygos dvikovą prieš Berlyno ALBA krepšininkus. „Tai yra nestandartinis varžovas. Daug jaunų krepšininkų ir jie žaidžia per kelias pozicijas. Tai yra pavojinga komanda ir tikrai nesvarbu, kad yra lentelės apačioje. Jie meta daug tritaškių, bėga į greitą puolimą. Turime nesivelti į jų taškų lenktynes“, – sakė treneris. Jis sulaukė klausimo apie galimą papildymo po Arno Butkevičiaus traumos: „Stebime rinką.
2023-12-04

Būsimi „Žalgirio“ varžovai liko be repeticijos – atidėtos Vokietjos lygos rungtynės

Dviejų Vokietijos komandų akistata šalies čempionate neįvyks. Dėl oro sąlygų nukeltos Miunchene turėjusios vykti rungynės tarp vietos „Bayern“ ir Berlyno ALBA. Tokį sprendimą Vokietijos lyga priėmė šeštadienį, nes ALBA dėl stichinio snygio Miunchene negalėjo dieną prieš pasiekti miesto. Itin žiemiški orai ir daug iškritusio sniego sutrikdė ir viešojo transporto darbą. Šiuo metu Miunchene yra apribotas traukinių eismas bei lėktuvų skrydžiai.
2023-12-03

Eurolygos autsaiderių dvikovoje – dramatiška ASVEL pergalė

Eurolygos autsaiderių dvikovoje Berlyno ALBA (1/7) ekipa namuose 68:73 (13:28, 22:15, 20:10, 13:20) nusileido Vilerbano ASVEL (2/6) krepšininkams. Per pirmąsias 10 minučių dominavo ASVEL komanda, kuri 7-ąją minutę jau susikrovė 15 taškų pranašumą – 23:8. Pirmąjį kėlinį baigė pirmaudama 28:13. Antrajame ketvirtyje ALBA atsitiesė ir po atkarpos 12:2 priartėjo (35:37), bet svečiai likusias kelias minutes sužaidė užtikrinčiau – 43:35. Po didžiosios pertraukos Vokietijos klubas startavo spurtu 12:0 ...
2023-11-15

Motiejūnas rungtyniavo naudingai, o „Monaco“ klubas vokiečius paliko be pergalių

Pergalę Eurolygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (2/2) komanda, kuri namuose 86:75 (18:16, 29:24, 20:16, 19:19) įveikė vis dar be pergalių liekančią Berlyno ALBA (0/4). D.Motiejūnas per 15 minučių įmetė 6 taškus (3/4 dvit.), atkovojo penkis kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.
2023-10-20

„Virtus“ įsibėgėja: italai Eurolygoje iškovojo dar vieną pergalę

Pergalę Eurolygoje iškovojo Bolonijos „Virtus“ (2/1) klubas. Luca Banchi auklėtiniai savo arenoje 87:76 (27:11, 17:15, 23:25, 20:25) įveikė Berlyno ALBA (0/3) krepšininkus. Nugalėtojų gretose įspūdingas buvo Tornike Shengelia, kuris įmetė 26 taškus ir surinko 32 naudingumo balus. Bolonijos krepšininkai šiandien nei karto neatsiliko ir pirmoje mačo pusėje pirmavo 18 taškų persvara.
2023-10-18

Smūgis „AX Armani“: prieš Eurolygos startą iš rikiuotės iškrito Maodo Lo

Milano „AX Armani“ komanda artėjantį Eurolygos sezoną pradės be Maodo Lo. Pranešama, kad komandos naujokas patyrė šlaunies traumą ir negalės žaisti mažiausiai tris savaites. Vokietijos rinktinės gynėjas vasarą prie „AX Armani“ komandos prisijungė iš Berlyno ALBA ekipos. „AX Armani“ pirmose Eurolygos rungtynėse susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ ekipa.
2023-10-02

Raumenis pučia ir „AX Armani“: Italijos klubą papildė Maodo Lo

Milano „AX Armani“ komanda oficialiai paskelbė apie sudarytą kontraktą su Maodu Lo. Sutartis galios iki 2025 metų vasaros. Pastaruosius sezonus vokietis praleido Berlyno ALBA gretose. 30 metų 191 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Vokietijos lygoje per 21 minutę vidutiniškai rinkdavo 9,4 taško, atkovodavo 2,2 kamuolio ir atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo. Eurolygoje per 22 minutes vidutiniškai pelnydavo 11,6 taško, sugriebdavo 1,7 kamuolio ir atlikdavo 2,9 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-22

„AX Armani“ sustiprins Lo

Milano „AX Armani“ komanda susitarė dėl kontrakto su Maodo Lo. Vokietijos rinktinės narys pastaruosius metus žaidė Berlyno ALBA gretose ir buvo vienas komandos lyderių. 30 metų 191 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Vokietijos lygoje per 21 minutę vidutiniškai rinkdavo 9,4 taško, atkovodavo 2,2 kamuolio ir atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo. Eurolygoje per 22 minutes vidutiniškai pelnydavo 11,6 taško, sugriebdavo 1,7 kamuolio ir atlikdavo 2,9 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-14

Oficialu: Sikma papildė „Olympiacos“ gretas

Praėjusius šešis metus Berlyno ALBA gretose žaidęs Luke‘as Sikma palieka komandą ir keliasi į Pirėjo „Olympiacos“ ekipa. Pranešama, kad abi pusės susitarė dėl 800 tūkst. eurų vertės kontrakto. Puolėjas Pirėjo klube turėtų pakeisti išvykusį Sasha Vezenkovą. Anksčiau buvo skelbta, kad krepšininkas kalbasi su Barselonos „Barcelona“ ekipa, tačiau susitarimo pasiekti nepavyko.
2023-07-13

„Maccabi“ gretas papildys Izraelio rinktinės narys

Tel Avivo „Maccabi“ komanda su Tamiru Blattu susitarė dėl trejų metų trukmės kontrakto. Pastaruosius du sezonus žydas žaidė Berlyno ALBA komandos gretose.  26 metų 184 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Vokietijos lygoje per 17 minučių vidutiniškai rinkdavo 6,2 taško, atkovodavo 1,6 kamuolio ir atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus. Eurolygoje per 20 minučių vidutiniškai pelnydavo 7,8 taško, sugriebdavo 1,2 kamuolio ir atlikdavo 4,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-26

Sensacija: Vokietijos čempionas ALBA išmestas jau ketvirtfinalyje

Sensacingai pasirodymą Vokietijos čempionate baigė titulą gynusi Berlyno ALBA ekipa. Lemiamame ketvirtfinalio mače Berlyno komanda 81:83 nusileido Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkams ir seriją pralaimėjo 1:3. Ulmo klubas pusfinalyje susitiks su kitu Eurolygos klubu Miuncheno „Bayern“. Rungtynių pabaigoje ALBA dar galėjo išsigelbėti, kai Yago Dos Santosas pataikė vieną baudą iš dviejų (83:81), tačiau lemtingas Moado Lo tritaškis skriejo pro šalį.
2023-05-25

Eurolygos atkrintamųjų viltys atgyja: „Žalgiris“ Berlyno dramoje iškovojo ypač svarbią pergalę

Kauno „Žalgiris” (14/13) iškovojo labai svarbią pergalę Eurolygoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Vokietijoje 66:63 (15:14, 18:13, 11:18, 22:18) sugebėjo palaužti Berlyno ALBA krepšininkus. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 6 sekundėms du taiklūs Edgaro Ulanovo baudų metimai padidino „Žalgirio“ persvarą iki 4 taškų.
2023-03-07

Dimša prieš ypatingos svarbos rungtynes Berlyne: „Mūsų fanai – nerealūs“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienio vakarą Berlyne rungtynėmis su vietos ALBA pradės itin svarbią šio Eurolygos sezono dvigubą savaitę. Dėl pozicijos pirmajame turnyro komandų aštuntuke kovojantys žalgiriečiai sieks sugrįžti į pergalių kelią po dviejų iš eilės skaudžių nesėkmių susitikimų Ispanijoje, kai buvo nusileista Madrido „Real“ ir „FC Barcelona“ klubams.
85
2023-03-07

„Barcelona“ komandai – šansas pakilti į turnyro lentelės viršūnę

Penkios pergales iš eilės. Taip įspūdingai pastaruoju metu Eurolygoje žaidžia Šarūno Jasikevičiaus treniruojami „Barcelona“ krepšininkai. Pratęsti laimėjimų seriją šią savaitę, kuri bus dviguba, „Barcai“ (18 pergalių, 8 pralaimėjimai) lengva nebus. Laukia labai rimti iššūkiai – dvikovos svečiuose su galingais Pirėjo „Olympiacos“ (18, 8) ir Stambulo „Fenerbahce“ (16, 9) klubais. Katalonijos ekipa užima trečiąją vietą, „Olympiacos“ – antrąją, o „Fenerbahce“ – ketvirtąją.
2023-03-07

ALBA treneris prieš dvikovą su kauniečiais: „Žalgiris“ turi daug greičio bei jėgos“

Berlyno ALBA treneris Israelis Gonzalezas pakomentavo artėjantį susitikimą su Kauno „Žalgirio“ komanda. „Žalgiris“ žaidžia fiziškai, turi daug greičio bei jėgos. Tai rodo ir jų didelis atkovotų kamuolių kiekis. Taškus jie gali rinkti du prieš du bei centravimo nugarą į krepšį situacijose. Mūsų komandai žaisti prieš tokią jėgas atimančią ekipą yra didelis iššūkis“, – kalbėjo treneris.
2023-03-06

Žūtbūtinę savaitę pasitinkantis Maksvytis – apie varžovų išskirtinimus ir kvietimus į politiką

Kauno „Žalgiris“ (13/13) dvigubą Eurolygos savaitę pasitinka išvyka į Vokietiją, kur laukia akistata su turnyro autsaidere Berlyno ALBA (7/19). Po šių rungtynių ketvirtadienį lauks mačas namuose su Vilerbano ASVEL (8/18). Prieš išvyką į Vokietiją žalgiriečių treneris Kazys Maksvytis akcentavo ALBA komandos išskirtinumą. „Laukia nestandartinė komanda, žaidžianti netipišką krepšinį. Jie daro daug užtvarų be kamuolio, pasižymi geru kamuolio judėjimu.
2023-03-06

Ar „Žalgiris“ vėl pranoks Jasikevičiaus auklėtinius?

Dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygoje pasiryžę nutraukti Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai penktadienį išbandys jėgas su kitu Ispanijos klubu „Valencia“, o Kauno „Žalgiris“ bandys trečią kartą iš eilės įveikti Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ klubą su Roku Jokubaičiu. Rungtynės turėtų būti labai intriguojančios, nes komandos yra panašaus pajėgumo ir žengia koja kojon turnyro lentelėje.
2023-03-02

Herojiškas Ulanovas: „Norisi ir džiaugtis, ir verkti“

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą namuose 88:81 pranoko Berlyno ALBA krepšininkus. Vienas iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Edgaras Ulanovas, pelnęs 21 tašką ir traukęs komandą ketvirtajame kėlinyje. „Norisi ir džiaugtis, ir verkti po tokių rungtynių. Pirmoje pusėje daug negatyvo, koncentravimosi į save, o ne į komandą. Per daug negatyvo skyrėme sau. Pakalbėjome, kad gali nesisekti, bet galime sustoti. Jau parodėme šiemet, kad galime būti agresyvūs.
374 2022-11-04

Maksvytis po istorinio sugrįžimo: „Per savo karjerą tai esu matęs labai retai“

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą surengė įspūdingiausią savo sugrįžimą į rungtynes Eurolygos istorijoje. Antrajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai mače su Berlyno ALBA turėjo 20 taškų deficitą (23:43). Tuomet žalgiriečiai susiėmė ir prieš trečiąjį kėlinį sumažino skirtumą iki 12 taškų.
1533 2022-11-04

Fantastiškai 20 taškų persvarą panaikinęs „Žalgiris“ patiesė ALBA

Kauno „Žalgiris“ (3/3) Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę. Fantastiškai atsitiesę Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje namų arenoje 88:81 (13:25, 19:19, 22:17, 34:20) įveikė Berlyno ALBA (3/3) klubą.   Per ketvirtąjį kėlinį kauniečiai pataikė net 8 tritaškius. Panaikinę 20 taškų deficitą, kurį turėjo dar antrajame kėlinyje, kauniečiai surengė geriausią savo sugrįžimą į rungtynes per visą klubo istoriją Eurolygoje.
2022-11-04

Žalgirietis Cavanaugh ALBA lyderį Sikmą lygina su gyvate

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio vakarą Eurolygos šeštojo turo rungtynes žais sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai susitiks su tris pastaruosius sezonus iš eilės Vokietijos čempionų titulą iškovojusia Berlyno ALBA ekipa. Apie laukiančią akistatą su „Žalgiris TV“ kalbėjosi buvęs ALBA žaidėjas ir dabartinis žalgirietis Tyleris Cavanaugh. „Jų žaidimas yra nepasikeitęs, jie žaidžia akiai smagų ir greito tempo krepšinį.
2022-11-03

Maksvytis prieš ALBA iššūkį: „Laukia nestandartinį krepšinį žaidžianti komanda“

Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį Eurolygos rungtynėse namuose priims Berlyno ALBA krepšininkus. „Laukia nestandartinį krepšinį žaidžiantis varžovas, kuris daro užtvarų, daug judėjimo be kamuolio. Žaidėjai gerai skaito žaidimą ir reaguoja, tad reikia geros koncentracijos. Blogiausia jei ALBA įvelia į savo žaidimą. Turėsime juos išmušti iš savo situacijų ir skaityt situacijos gynyboje“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis.
2022-11-03

„Žalgiris“ išpardavė visus bilietus į rungtynes su ALBA

Kauno „Žalgirio“ komanda antrą kartą iš trijų namų mačų žais sausakimšoje arenoje. Kauniečiai penktadienį priims Berlyno ALBA klubą ir bilietų į šį mačą nebėra. Prieš tai toks reiškinys fiksuotas pastarajame namų susitikime su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“. Panašu, kad kvepia ir dar vienu išpardavimu – į lapkričio 18 dienos dvikovą su Milano „AX Armani“ liko nebedaug bilietų.
2022-11-03

Eurolygos čempionai išrašė pirmąjį pralaimėjimą ALBA klubui

Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Berlyno ALBA (3-1) krepšininkai. Vokietijos klubas svečiuose 74:78 (22:23, 19:14, 17:23, 20:14) nusileido titulą ginančiai Stambulo „Anadolu Efes“ (2-2) komandai.
2022-10-21

ALBA toliau šėlsta Eurolygoje: nepaliko vilčių Grigonio ir Gudaičio „Panathinaikos“

Eurolygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Berlyno ALBA (3/0). Šįkart vokiečiai namuose daugiau nei įtikinamai 94:65 (17:9, 26:24, 21:12, 30:20) susitvarkė su Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamu Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) klubu. Trečiąją pergalę Eurolygoje pasiekė Berlyno ALBA (3/0) ekipa, kuri namuose 94:65 (17:9, 26:24, 21:12, 30:20) nepaliko jokių šansų du lietuvius savo gretose turinčiam Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) klubui.
2022-10-19

Ar „Monaco“ dar labiau pasistūmės atkrintamųjų varžybų link?

Eurolygos naujokė „Monaco“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, turi gerą galimybę patekti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Ketvirtadienį Monako klubo laukia rimtas iššūkis – dvikova svečiuose su Milano „Armani“. „Monaco“ krepšininkai (13 pergalių, 13 pralaimėjimų) šiuo metu užima septintąją vietą. Jie šventė tris pergales iš eilės, laimėjo penkerias iš pastarųjų šešerių rungtynių. „Monaco“ ir toliau rungtyniauja labai rezultatyviai, bet prastai ginasi.
2022-03-31

Jubiliejinį mačą laimėjęs Šaras gyrė auklėtinius: „Išėjome tinkamai nusiteikę“

Užtikrintai Eurolygoje ir toliau žygiuoja Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (20/5), kuri antradienio vakarą svečiuose 95:79 (21:13, 26:26, 26:19, 22:21) pranoko Berlyno ALBA (9/14) krepšininkus. Po mačo lietuvis buvo patenkintas auklėtinių žaidimu, ypač gyrė žaidimą antroje susitikimo pusėje. „Manau, kad žaidėjai suprato, kaip gerai ALBA žaidžia. Ypač namuose. Rungtyniavome su teisingu nusiteikimu ir kontroliavome mačą.
2022-03-23

Šaro kariauna užtikrinai laimėjo Berlyne, bet mačo dėl traumos nebaigė Jokubaitis

Pergales Eurolygoje ir toliau skaičiuoja Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas Barselonos „Barcelona“ (20/5) klubas, iškovojęs jau 20-ąją sezono pergalę. Katalonai šį kartą svečiuose 95:79 (21:13, 26:26, 26:19, 22:21) susitvarkė su Berlyno ALBA (9/14) krepšininkais, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui. „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.
2022-03-22

Po nesėkmės Berlyne Jure Zdovcas komandos žaidime labiausiai pasigedo energijos

Tris pergales iš eilės Eurolygoje iškovojęs Kauno „Žalgiris“ (6/20) buvo sustabdytas ketvirtadienį per rungtynes Berlyne prieš ALBA (10/16) krepšininkus. Žalgiriečiai šias rungtynes pralaimėjo rezultatu 74:82. Po pralaimėjimo žalgiriečių vyriausiasis treneris Jure Zdovcas pripažino, kad komandai trūko šviežumo ir energijos. „Sveikinimai Berlyno klubui ir treneriui su pergale. Mes tikėjomės sunkių rungtynių. Prieš dvi dienas turėjome sunkų mačą Graikijoje.
2022-03-03

Serija nutrūko: varžovų gynybos pelkėje užklimpęs „Žalgiris“ iš Berlyno grįžta tuščiomis

Eurolygoje tris pergales iš eilės iškovojęs Kauno „Žalgiris“ buvo nusodintas Berlyne. Čia ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai (6/20) neatsilaikė prieš Berlyno ALBA (10/16) komandą – 74:82 (24:24, 6:20, 20:15, 24:23). Lūžis šiose rungtynėse įvyko dar antrame kėlinyje. Per jį žalgiriečiai sukrapštė vos 6 taškus, kai varžovai įmetė 20. Po šio spurto ALBA susikrovė dviženklį pranašumą ir kontroliavo situaciją iki rungtynių pabaigos.
2022-03-03

ALBA pasitinkantis Jure Zdovcas tikisi pasinaudoti varžovų silpnybe: „Turėsime būti kantrūs“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje laimėjo paskutines tris rungtynes ir išvyko į Berlyną, kur ketvirtadienį susikaus su Berlyno ALBA ekipa. Prieš artėjantį mūšį Vokietijos sostinėje žalgiriečių strategas Jure Zdovcas išskyrė kauniečių fiziškumą, tačiau negailėjo gerų žodžių ir varžovui. „Pirmąsias rungtynes namuose pralaimėjome jiems. Ką tik peržiūrėjome vaizdo įrašus. Žinome, kad ALBA žaidžia kiek kitaip nei kitos komandos.
2022-03-02

Nukeltos dar vienerios „AX Armani“ rungtynės Eurolygoje

Oficialiai paskelbta, kad Eurolyga nukėlė dar vienerias Milano „AX Armani“ rungtynes – gruodžio 29-osios su Berlyno ALBA. Šiuo metu net septyniems „AX Armani“ žaidėjams yra diagnozuotas COVID-19, serga dar ir trys trenerių štabo nariai. Pagal Eurolygos protokolą, susirgusieji sugrįžti į komandos veiklą negali 14 dienų. Be tų septynių susirgusių atletų „AX Armani“ ekipoje dar trys žaidėjai gydosi traumas, o Riccardo Moraschini yra suspenduotas.
2021-12-24

Berlyne 17 taškų deficitą turėjusi „AX Armani“ patyrė dar vieną nesėkmę

Iš nesėkmių duobės Eurolygoje negali išlipti Milano „AX Armani“ (8/5) krepšininkai, kurie patyrė jau ketvirtą nesėkmę paeiliui. Ettore Messinos auklėtiniai šį kartą svečiuose 76:81 (15:19, 19:24, 22:24, 20:14) nusileido Berlyno ALBA (5/8) komandai. Vokiečiai situaciją kontroliuoti pradėjo dar susitikimo pradžioje.
2021-12-03

Antroje mačo pusėje įsibėgėjusi UNIKS įveikė svečius iš Berlyno

Berlyno ALBA (3/8) komanda iššvaistė solidų pranašumą ir galiausiai krito Rusijoje. Pergalę po sunkios kovos namie pasiekė Kazanės UNIKS (6/5) klubas, laimėjęs 85:71 (13:26, 27:22, 19:12, 26:11). Berlyno komanda pirmoje rungtynių dalyje primetė savo taisykles. Po poros Jaleeno Smitho tritaškių ir dviejų baudų ALBA pirmavo 34:19, maža to, dar pataikė ir Benas Lammersas.
2021-11-19

Apie gilėjančią duobę prakalbęs „Žalgirio“ legionierius atsiprašo sirgalių: „Jie to nenusipelno“

Aštuonių turų neužteko, kad Kauno „Žalgiris“ (0/8) iškovotų pirmąją pergalę Eurolygoje šiame sezone. Kauniečia penktadienio vakarą 71:79 (10:22, 27:19, 15:21, 19:17) nusileido Berlyno ALBA (3/5) ekipai. Tai yra blogiausias žalgiriečių startas turnyro istorijoje. Komanda šio vakaro mače visada vijosi ALBA, bet jos pagauti taip ir nesugebėjo. Nors ketvirtojo kėlinio pabaigoje minia bandė dar užkurti krepšininkus, bet to buvo maža.
2021-11-05

Nusivylimo neslėpęs Jure Zdovcas atviras: „Ši komanda nėra sukurta žaisti agresyviai“

Jure Zdovcui vis dar nepavyko su Kauno „Žalgiriu“ (0/8) iškovoti pergalės Eurolygoje. Kauniečiai žvarbų penktadienio vakarą savo žiūrovų akivaizdoje 71:79 nusileido Berlyno ALBA (3/5) bei užfiksavo prasčiausią komandos startą Eurolygos istorijoje. Nepadėjo ir pagaliau minutės pertraukėlės metu išgirtas itin pakeltas slovėno balsas. Treneris visai bandė raginti auklėtinius, tačiau vaizdas aikštėje visai nedžiugino. „Ule, shoot (Ule, mesk, angliškai, – aut. past.
2021-11-05

„Žalgirio“ puolėjas Tyleris Cavanaugh po dar vienos nesėkmės: „Apmaudu, kai esi arti, bet niekaip nepavyksta“

Kauno „Žalgiris“ (0/8) nesugebėjo nutraukti nesėkmių serijos Eurolygoje. Kauniečiai namuose 71:79 (10:22, 27:19, 15:21, 19:17) neprilygo Berlyno ALBA (3/5) ekipai. Tai yra blogiausias žalgiriečių startas turnyro istorijoje. Rezultatyviausias „Žalgirio“ žaidėjas šįvakar buvo puolėjas Tyleris Cavanaugh, kuris per 27 minutes, kuris pelnė 17 taškų bei atkovojo 6 kamuolius. Krepšininkas po mačo teigė, kad komandos viduje pasitikėjimo lygis savo jėgomis nėra itin aukštas.
2021-11-05

Beveik visą mačą pirmavusi „Olympiakos“ išgyveno dramą prieš ALBA

Pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (4/2) klubas, kuris, pirmavęs kone visą mačą, namuose 87:83 (27:19, 25:23, 19:17, 16:24) įveikė Berlyno ALBA (2/4) krepšininkus. Pirėjo klubas nuo pirmojo kėlinio veržėsi į priekį (42:29), o persvara buvo stabili.
2021-10-26

Saulius Kulvietis solidžiai prisidėjo prie pergalės prieš ALBA krepšininkus

Nesėkmingai Vokietijos čempionato startas susiklostė Berlyno ALBA (0/1) krepšininkams. Eurolygos klubas namuose 86:88 (25:12, 23:29, 24:28, 14:19) nusileido Bonos „Telekom Baskets“ (1/0) komandai su Sauliumi Kulviečiu. Lietuvis ant parketo praleido 23 minutes, pelnė 11 taškų (1/4 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.
2021-09-24

Didelę išpirką sumokėjusi „Baskonia“ įsigijo Italijos rinktinės krepšininką

Vitorijos „Baskonia“ komanda prisiviliojo Simone Fontecchio. Pranešama, kad Ispanijos klubas už italą sumokės 250 tūkst. eurų išpirką Berlyno ALBA komandai ir su žaidėju sudarys trejų metų kontraktą. 25 metų 203 cm ūgio krepšininkas praėjusiame Eurolygos sezone rinkdavo 10,6 taško ir atkovodavo 3,4 kamuolio. S.Fontecchio su Italijos rinktine neseniai iškovojo kelialapį į Tokijo žaidynes.
2021-07-07

Su „Žalgiriu“ siejamas Grangeris: nemanau, kad persikelsiu į Lietuvą – per šalta

Su Urugvajaus rinktine olimpinės atrankos kovoms besirengiantis Jaysonas Grangeris, bendraudamas su „Basquettotal“, prakalbo ir apie savo ateitį klubiniame krepšinyje. Prabėgusiame sezone Berlyno ALBA klube rungtyniavęs gynėjas atmetė galimybę keltis į Kauną. „Nemanau, kad persikelsiu į Lietuvą – per šalta. Ačiū dievui, kad šiais metais turiu keletą Eurolygos pasiūlymų, nors pastaruoju metu ir turėjau daug traumų.
2021-06-29

Svečiuose laimėjusi ALBA triumfavo Vokietijos čempionate

Vokietijos čempionato finalo serijoje savo pranašumą įrodžiusi Berlyno ALBA ekipa antrą kartą iš eilės tapo vietinių pirmenybių nugalėtoja. Berlyno klubas dar sykį svečiuose 86:79 (21:9, 17:21, 20:22, 28:27) įveikė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių nugalėjo 3:1. Tai buvo 10-asis ALBA klubo triumfas Vokietijos čempionate.
2021-06-13

ALBA klubui suteikta trumpalaikė Eurolygos licencija

Berlyno ALBA klubas sulaukė gerų žinių iš Eurolygos vadovybės. Skelbiama, kad ekipai suteikta dvejų metų Eurolygos licencija. Tad jie dėl tolimesnio dalyvavimo turnyre gali būti ramūs bent jau kurį laiką. Posėdyje taip pat nutarta, kad Miuncheno „Bayern“ ir Vilerbano ASVEL klubams suteiktos ilgalaikės licencijos. Šio sezono Eurolygoje ALBA su 10 pergalių ir 18 pralaimėjimų kol kas yra penkioliktoje vietoje turnyrinėje lentelėje.
2021-03-08

10 tritaškių smeigęs ALBA gynėjas atvedė į pergalę prieš „Chimki“

Maskvos srities „Chimki“ komanda (3/24) Eurolygoje namuose po permainingos kovos 81:100 (25:20, 22:21, 20:27, 14:32) turėjo pripažinti Berlyno ALBA krepšininkų (10/18) pranašumą.
2021-03-05

Čanakas: apie svajonę treniruoti ALBA, namais tapusį „Lietkabelį“ ir trenerio karjerą

„Betsafe-LKL“ čempionate savo spalvingas ir unikalias karjeras tęsia ne tik Lietuvos bei užsienio krepšininkai, bet ir treneriai. Vienas stabiliausių ir geriausiai sirgaliams atpažįstamų čempionato specialistų – trečius metus Panevėžio „Lietkabeliui“ vadovaujantis serbas Nenadas Čanakas.