Pergalę Eurolygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (2/2) komanda, kuri namuose 86:75 (18:16, 29:24, 20:16, 19:19) įveikė vis dar be pergalių liekančią Berlyno ALBA (0/4).

D.Motiejūnas per 15 minučių įmetė 6 taškus (3/4 dvit.), atkovojo penkis kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.

Monako ekipa pradžioje per daug į priekį nepabėgo, bet jau antrajame kėlinyje skirtumas pirmą kartą mače tapo dviženklis (39:28).

Po didžiosios pertraukos atstumas tarp komandų dar labiau padidėjo (62:46). Per likusį kėlinį ALBA varžovų neprisivijo ir pergalę šventė šeimininkai,

„AS Monaco“: Mike'as Jamesas 17 (5/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud., 7 rez. perd.), Alpha Diallo, Petras Cornelie (3/3 trit.) ir Yakuba Ouattara po 9, Jaronas Blossomgame'as ir Johnas Brownas po 8.

ALBA: Mattas Thomasas 17 (0/1 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), Sterlingas Brownas 15, Malte Delow 10, Louisas Olinde 8, Gabriele Procida ir Johannesas Thiemannas (7 atk. kam.) po 7.