Lietuvos vicečempionei Marijampolės „Sūduvai“ pavyko atsitiesti po skaudaus antausio 1:4 savo aikštėje ir garbingai baigti kovą dėl UEFA taurės. Mūsiškiai atsakomajame mače Austrijoje Zalcburgo „Red Bull“ ekipą nugalėjo rezultatu 1:0.

Nors vienintelį įvartį 78-ą minutę pelnė „Sūduvos“ žaidėjas Karolis Jasaitis, į trečiąjį UEFA taurės turnyro etapą pateko Zalcburgo „Red Bull“, nes Lietuvoje laimėjo rezultatu 1:4. Turnyro burtai bus ištraukti jau rytoj. Jame kovos ir Lietuvos čempionas Kauno FBK „Kaunas“, kuris apmaudžiai pasitraukė iš UEFA Čempionų lygos.

Priminsime, kad pirmajame UEFA taurės varžybų etape „Sūduvos“ futbolininkai du kartus tokiu pačiu rezultatu 1:0 privertė kapituliuoti Osvestrio TNS ekipą iš Velso.