Trečiose Graikijos lygos finalo rungtynėse po atkaklios, įtemptos ir daug nervų kainavusios kovos pergalę šventė namuose žaidę Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai, kurie 78:67 (14:14, 28:28, 26:12, 10:13) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ komandą ir išsiveržė į priekį serijoje iki trijų pergalių 2-1.

Visą susitikimo laiką vyko atkakli kova, nepaisant to, kad po didžiosios pertraukos šeimininkams pavyko atitrūkti ir įgyti dviženklį pranašumą. Įtikinamą skirtumą šeimininkams pavyko išlaikyti ir iki mačo pabaigos.

Viso susitikimo metu netrūko aistrų. Pirmasis techninę pražangą užsidirbo Šarūnas Jasikevičius. Gynėjas pirmoje rungtynių pusėje stumtelėjo oponentą Milošą Teodosičių, o vaidybos elementų nepamiršęs serbas imitavo galingą smūgį.

Trečiajame kėlinuke neišlaikė veterano Dejano Tomaševičiaus nervai. Jis kibo į kaklą varžovui Quinteliui Woodsui. Tačiau amerikietis nepasimetė ir atsilygino smūgiuodamas kumščiu. Abu krepšininkai buvo diskvalifikuoti, o pamišę "Panathinaikos" sirgaliai pradėjo turimais daiktais atakuoti „Olympiacos“ ekipos atsarginių žaidėjų suolelį.

Šios rungtynėse aikštelėje pasirodė vienintelis lietuvis - Šarūnas Jasikevičius, tačiau ir jis neblizgėjo. Įžaidėjas per 26 minutes surinko 6 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/7, baudos metimai 2/2), atkovojo ir prarado po 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiacos“ komandai priklausantys Arvydas Macijauskas ir Renaldas Seibutis nebuvo registruoti dvikovai.

„Panathinaikos“: V.Spanoulis 15, D.Diamantidis 14 (6 rez.perd.), C.Tsartsaris 11, E.Perperoglou 10, K.Winstonas ir D.Tomaševičius (8 min.) - po 9.

„Olympiacos“: L.Greeras 16, M.Teodosičius 12 (4 rez.perd.), R.Blackney 9, G.Printezis 8.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.