Trečiadienį Škotijos futbolo pirmenybių XXVIII turo rungtynėse lietuvių Edinburgo „Hearts“ vienuolikė namuose beviltiškai - net 0:4 (0:2) - pralaimėjo dvylikos komandų turnyro lyderiui Glazgo „Rangers“ klubui ir su 33 taškais smuktelėjo į aštuntąją poziciją.

Susitikimą pagrindinėje šeimininkų sudėtyje pradėjusį Deividą Česnauskį po pertraukos pakeitė Saulius Mikoliūnas, Audrius Kšanavičius žaidė nuo 54-os, o Marius Žaliukas - nuo 64-os minutės.

M. Žaliukas (76 min.) ir A. Kšanavičius (90 min.) šiame susitikimą buvo įspėti, o mačui registruotas Kęstutis Ivaškevičius aikštėje nepasirodė.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Jeanas Claude‘as Darcheville‘is (25 ir 44 min.) bei Nacho Novo (43 ir 70 min.).

Po šios pergalės „Rangers“ futbolininkai surinko 65 taškus ir toliau keturiais lenkia čempionės titulą ginančią Glazgo „Celtic“ komandą, kuri namuose 2:1 (1:0) įveikė „Inverness Caledonian Thistle“ ekipą.

Trečiojoje pozicijoje su 45 taškais lieka „Motherwell“ futbolininkai, svečiuose susitikimą su „Aberdeen“ ekipa baigę lygiosiomis - 1:1 (0:1).

Kitų trečiadienio susitikimų rezultatai:
„Dundee United“ -1 „St. Mirren“                1:1 (0:0)
„Falkirk“       -0 „Hibernian“                 0:2 (0:1)
„Gretna“        -4 „Kilmarnock“                4:2 (2:0)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):
12. „Gretna“                       27  4 4 19  28:63  16

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 19 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo „Celtic“).