Penktadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono varžybose Lietuvos krepšininkų atstovaujami klubai iškovojo pergales.

Septynioliktuoju dvigubu dubliu šiame sezone - pelnė 14 taškų ir po krepšiais atkovojo 15 kamuolių - pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, o lietuvio Klivlendo "Cavaliers" klubas penktadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse namuose 97:93 (21:29, 28:20, 18:24, 30:20) nugalėjo Sakramento "Kings" krepšininkus.

Per nepilnas 32 žaidimo minutes (31:41) Ž. Ilgauskas pataikė 4 dvitaškius iš 15 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7. Be 15 sugriebtų kamuolių po krepšiais, jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo bei surinko 5 pražangas.

Linas Kleiza pelnė 17 taškų, o lietuvio Denverio "Nuggets" klubas Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse penktadienį svečiuose 118:107 (30:25, 31:27, 26:28, 31:27) nugalėjo Minesotos "Timberwolves" krepšininkus.

Per 21 žaidimo minutę L. Kleiza prametė abu tritaškius, pataikė 7 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 3 baudų metimus. Po krepšiu gynyboje jis atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei dukart prasižengė.

Šešioliktą pergalę 31-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" komanda, penktadienį svečiuose 101:77 (23:10, 29:21, 27:18, 22:28) įveikusi Milvokio "Bucks" krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, gynyboje po krepšiu atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 3 pražangas. Per beveik 26 žaidimo minutes (25:53) D. Songaila pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.