Šešioliktą pralaimėjimą dvidešimt aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse - dešimtą nesėkmę per trylika paskutiniųjų mačų - patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas, sekmadienį namuose 96:105 (22:38, 28:25, 17:28, 29:14) nusileidęs "Golden State Warriors" krepšininkams.

Arenos šeimininkai šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o trečiajame kėlinyje komandas vienu metu skyrė 28 taškai.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo du varžovų metimus, po kartą suklydo bei prasižengė.

Per 22 su puse minutės (22:25) Ž. Ilgauskas pataikė 8 dvitaškius iš 14 bei realizavo visu 4 baudų metimus.

Sėkmingiausiai "Cavaliers" gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 25 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 5 sugriebti kamuoliai po krepšiais.

13 taškų arenos šeimininkams pelnė Danielis Gibsonas, 10 - Devinas Brownas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Stephenas Jacksonas (29 tšk.), Baronas Davisas (27 tšk.), Monta Ellis (19 tšk.) bei Alas Harringtonas (16 taškų).

Praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" krepšininkai Centriniame pogrupyje tebėra treti, o "Golden State Warriors" (16 pergalių ir 12 pralaimėjimų) krepšininkai trečiąją vietą užima Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje.