monta ellis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monta ellis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monta ellis“.

„Cavaliers“ laimėjo per plauką, „Spurs“ – užtikrintai, „Jazz“ – po pergalingo dvitaškio

Už Atlanto įvyko dar trejos pirmųjų NBA atkrintamųjų varžybų serijų rungtynės. Favoritams sekėsi skirtingai. Klivlando „Cavaliers“ vos išnešė sveiką kailį, o San Antonijo „Spurs“ laimėjo įtikinamai. Čempionės titulą ginanti „Cavaliers“ Klivlande 109:108 palaužė Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo kone visų rungtynių metu, bet „Pacers“ visada buvo arti. „Cavaliers“ trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (90:78 – 33 minutė). „Pacers“ ginklų nesudėjo.
2017-04-16

Jono Valančiūno dvigubas dublis pergalės neatnešė

Indianoje Jonas Valančiūnas pelnė 10 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių, bet jo atstovaujama Toronto „Raptors“ 90:108 neatsilaikė prieš šeimininkus – „Pacers“ krepšininkus. „Raptors“ susitikimą pradėjo geriau – pirmavo 4:0, 9:2, 14:5. „Raptors“ pirmojo kėlinio viduryje po J. Valančiūno taiklių baudų metimų įgijo ir dviženklį pranašumą – 18:7. Svečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 26:18. Kanados komandai antrasis kėlinys taip pat nieko blogo nežadėjo.
2017-04-05

Absoliutus NBA lygos lyderis įveikė ir Dalaso krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (39 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas. Trečiadienį namuose 19,6 tūkst.
2015-02-05

NBA: Donatas Motiejūnas svariai prisidėjo prie „Rockets“ pergalės

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (32 pergalės ir 14 pralaimėjimų) klubas. Trečiadienį namuose 18,2 tūkst.
2015-01-29

NBA: geriausiais savaitės krepšininkais tapo „Cavaliers“ ir „Golden State Warriors“ atstovai

Geriausiais praėjusios (sausio 19-25 d.) Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono savaitės krepšininkais Rytų bei Vakarų konferencijose atitinkamai tapo puolėjas LeBronas Jamesas (Klivlando "Cavaliers") bei gynėjas Klay'us Thompsonas ("Golden State Warriors"). 30-metis 203 cm ūgio L.Jamesas praėjusią savaitę su "Cavaliers" komanda laimėjo visus keturis mačus, per kuriuos vidutiniškai pelnė po 27,8 taško (antras rezultatas Rytų konferencijoje), atliko 6,8 rezu...
2015-01-27

Trečiasis Jono Valančiūno ekipos pralaimėjimas NBA lygos reguliariajame sezone

Trečią nesėkmę šešioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė, tačiau penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio poziciją išsaugojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas. Penktadienį namuose "Raptors" krepšininkai 19,8 tūkst.
2014-11-29

„Trail Blazers“ sutriuškino Dalaso krepšininkus

Trečią pergalę penktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į ketvirtą vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Portlando "Trail Blazers" klubas, ketvirtadienį namuose 108:87 (20:24, 26:26, 35:18, 27:19) sutriuškinęs aštuntojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius Dalaso "Mavericks" (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkus.
2014-11-07

NBA savaitės laureatai – M. Ellis ir G. Vasquezas

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) praėjusios savaitės (gruodžio 24-30 d.) varžybų geriausiais žaidėjais Rytų ir Vakarų konferencijose išrinkti "Milwaukee Bucks" gynėjas Monta Ellis ir "New Orleans Hornets" gynėjas Greivis Vasquezas. M. Elis praėjusią savaitę per rungtynes pelnė vidutiniškai po 21,3 taško, atliko po 8,3 rezultatyvaus perdavimo bei perėmė po 4 kamuolius.
2013-01-01

Supertritaškis

„Golden State Warriors“ gynėjas Monta Ellis, bandydamas padidinti „šaudymo“ nuotolį, net pats nustebo. Jei žiūrėdami neatkreipėte dėmesio į ritualinį rankos paspaudimą, pakartokite - tai ne mažiau įspūdinga.
2010-01-18

Neįtikėtina: NBA naujokas per tris kėlinius pelnė 55 taškus!

Milvokio „Bucks“ naujokas Brandonas Jenningsas toliau demonstruoja, kad ateityje gali tapti didžiausio ryškumo NBA žvaigžde. Šiąnakt 20 metų įžaidėjas pagerino ne vieną savo komandos ir visos lygos rekordą bei padėjo „Bucks“ klubui iškovoti 5 pergalę.