Neįtikėtina: NBA naujokas per tris kėlinius pelnė 55 taškus!

Milvokio „Bucks“ naujokas Brandonas Jenningsas toliau demonstruoja, kad ateityje gali tapti didžiausio ryškumo NBA žvaigžde. Šiąnakt 20 metų įžaidėjas pagerino ne vieną savo komandos ir visos lygos rekordą bei padėjo „Bucks“ klubui iškovoti 5 pergalę.

Milvokio klubas namuose 129:125 (21:30, 28:27, 43:26, 37:42) palaužė „Golden State Warriors“ (3/6) ekipą, o B. Jenningsas iš viso surinko 55 taškus (14/26 dvitaškių, 7/8 tritaškiai, 6/8 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu, kad tik dešimtu numeriu šių metų NBA naujokų biržoje pašauktas B. Jenningsas per pirmąjį mačo kėlinį nepelnė nė vieno taško, o per trečiąjį ketvirtį įmetė net 29 taškus.

Andrew Bogutas pridėjo 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Charlie Bellas – 14 taškų.

„Warriors“ klubui Monta Ellis pelnė 26 taškus. Jam neblogai talkino Corey Maggette, įmetęs 25 taškus, ir Stephenas Jacksonas, pridėjęs 21.

„Bucks“ rungtynes pradėjo ne itin sėkmingai, tačiau trečiasis kėlinys virto tikru B. Jenningso šou. Amerikietis per jį pelnė net 29 taškus ir 8 taškų komandos deficitą pavertė 9 taškų persvara. Visgi „Warriors“ nepasidavė ir rungtynių pabaigoje sukūrė didžiulę intrigą, tačiau B. Jenningso tolimi šūviai bei taiklūs kitų „Bucks“ žaidėjų baudų metimai nesugadino įsimintinos NBA naujoko nakties.

B. Jenningsas tapo tik antruoju „Bucks“ žaidėju per visą istoriją, peržengusiu 50 taškų ribą. Pirmajam tai pavyko padaryti Michaelui Reddui, surinkusiam 57 taškus.

Beje, 55 taškai – šį sezoną tai kol kas didžiausia taškų suma, kurią pelnė vienas žaidėjas.