Ouklendas, kovo 24 d. (BNS). Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Pietryčių pogrupio lyderė Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" (37 pergalės ir 30 pralaimėjimų) komanda penktadienį išvykoje 128:135 (37:35, 36:29, 21:38, 34:33) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje Ramiojo vandenyno pogrupyje esantiems "Golden State Warriors" (33/37) krepšininkams, kurių gretose vėl nežaidė Šarūnas Jasikevičius.
Lietuvis buvo trečias pagal rezultatyvumą svečių gretose - pelnė 17 taškų, po krepšiu atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus suklydo bei prasižengė.

Per 31 minutę D. Songaila pataikė 8 dvitaškius iš 12 bei realizavo 1 baudos metimą iš 3.

Sėkmingiausiai "Wizards" gretose žaidė Gilbertas Arenas - 29 taškai, 13 rezultatyvių perdavimų, 4 sugriebti po krepšiu bei 7 perimti kamuoliai.

Trečiąją vietą taro penkiolikos Rytų konferencijos komandų užimančiam "Wizards" klubui 20 taškų pelnė Antawnas Jamisonas (11 atkovotų kamuolių), 14 - Jarvis Hayesas, 11 - Brendanas Haywoodas, 10 - Andray Blatche`as.

Devintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančioje "Golden State Warriors" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Baronas Davisas - 34 taškai, 15 rezultatyvių perdavimų, 9 sugriebti ir 4 perimti kamuoliai.

Po 24 taškus į svečių krepšį įmetė latvis Andris Biedrinis (12 atkovotų kamuolių) ir Monta Ellis, 23 - Jasonas Richardsonas, 13 - Mickaelis Pietrusas, 9 - Alas Harringtonas.

Kitų penktadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Indianos "Pacers"           -     Majamio "Heat"              95:70
Orlando "Magic"             -     Nju Džersio "Nets"          90:82
Filadelfijos "76ers"        -     Šarlotės "Bobcats"         106:97
Toronto "Raptors"           -     Denverio "Nuggets"         121:94
Atlantos "Hawks"            -     Portlendo "Trail Blazers"  100:102                    (po pratęsimo)
Bostono "Celtics"           -     Dalaso "Mavericks"          95:109
Klivlendo "Cavaliers"       -     Niujorko "Knicks"           90:68
Naujojo Orleano "Hornets"   -     Los Andželo "Lakers"       105:111
San Antonijaus "Spurs"      -     Detroito "Pistons"          90:89
Los Andželo "Clippers"      -     Jutos "Jazz"               104:72
Sietlo "SuperSonics"        -     Minesotos "Timberwolves"    85:82