Septintą pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių XXIV turo rungtynės patyrė ketvirtąją poziciją dvylikos komandų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo "Hearts" (37 tšk.) klubas su keturiais lietuviais, sekmadienį namuose 1:2 (1:0) turėjęs pripažinti čempionato lyderės Glazgo "Celtic" (59 tšk.) ekipos pranašumą.
Po visas rungtynes žaidusio Sauliaus Mikoliūno įvarčio (28 min.) aikštės šeimininkai pirmavo. Beje, antrojo kėlinio pradžioje (48 min.) lietuvis buvo įspėtas.

59-ą mačo minutę rezultatą išlygino Janas Vennegooras of Hesselinkas, o pergalingą įvartį įmušė Jiržis Jarošikas (81 min.).

Visas rungtynes "Hearts" gretose žaidė Marius Žaliūkas ir Andrius Velička, iki 23-čios minutės rungtyniavo Nerijus Barasa.

Antrąją vietą pirmenybėse užima Glazgo "Rangers" (42 tšk.) klubas, trečiojoje pozicijoje - "Aberdeen" (39 taškai) futbolininkai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12."Dunfermline Athletic"         24   3  5  16  13:39   14

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 14 įvarčių - Anthony Stokesas ("Falkirk").