nerijus barasa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus barasa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus barasa“.

Samaroje gyvenantis ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas tiki rusų sėkme

Nerijus Barasa prieš keliolika metų šalies futbolo rinktinės gerbėjus žavėjo kovotojo charakteriu. Dabar buvęs gynėjas įleidęs šaknis pasaulio čempionato ritmu gyvenančioje Rusijoje. „Lietuviškai net kalbėti sunku“, – šypsojosi 40-metis. Rusai kovos dėl pirmosios vietos grupėje „Gyvenu Samaroje. Čia čempionato dvasia labai stipriai jaučiasi. Visi nekantriai laukiame pirmenybių pradžios“, – įspūdžius iš Rusijos tv3.lt pasakojo N. Barasa.
2018-06-14

Futbolo rinktinės kelyje nežinomas varžovas

Lietuvos futbolo rinktinė šiandien Kaune išbandys jėgas su nežinomais varžovais iš Turkmėnijos. 20 valandą S.Dariaus ir S.Girėno stadione prasidėsiančiam mačui vadovaus arbitrų brigada iš Baltarusijos, rašo "Lietuvos žinios".Mūsų šalies futbolininkams šiandienos rungtynės bus jėgų patikrinimas prieš rugsėjo 8-osios Europos čempionato atrankos varžybas Glazge su Škotijos rinktine. Šiandien Kaune rungtynes stebės specialiai iš Škotijos atvykstantis būsimų varžovų žvalgas.
2007-08-22

Saulius Mikoliūnas pelnė įvartį Edinburgo "Hearts" futbolo klubui

Septintą pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių XXIV turo rungtynės patyrė ketvirtąją poziciją dvylikos komandų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo "Hearts" (37 tšk.) klubas su keturiais lietuviais, sekmadienį namuose 1:2 (1:0) turėjęs pripažinti čempionato lyderės Glazgo "Celtic" (59 tšk.) ekipos pranašumą.Po visas rungtynes žaidusio Sauliaus Mikoliūno įvarčio (28 min.) aikštės šeimininkai pirmavo. Beje, antrojo kėlinio pradžioje (48 min.) lietuvis buvo įspėtas.
2007-01-14

Škotijos futbolo taurės turnyre - trys A. Veličkos įvarčiai

Tris įvarčius Škotijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalyje šeštadienį įmušė Andrius Velička, o taurės savininkas Edinburgo "Hearts" klubas, kurį treniruoja Valdas Ivanauskas svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino II diviziono "Stranraer" ekipą ir pateko į turnyro aštuntfinalį.Visą susitikimą žaidęs ir 55 minutę geltoną kortelę "uždirbęs" A. Velička pasižymėjo 17, 43 ir 90 minutėse.Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė čekas Romanas Bednaras (79 min.
2007-01-07

Edinburgo "Hearts" nugalėjo Škotijos lygos autsaiderius

Dešimtą pergalę Škotijos futbolo čempionato XXIII turo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą dvylikos ekipų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo "Hearts" (37 tšk.) klubas su dviem lietuviais, antradienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs autsaiderę "Dunfermline Athletic" (14 tšk.) ekipą.Visą mačą svečių gretose žaidė Marius Žaliūkas, o Saulių Mikoliūną 63-čią minutę pakeitė Nerijus Barasa.Pergalingą įvartį "Hearts" komandai pelnė Michalas Pospišilas (16 min.
2007-01-02

Škotijos futbolo pirmenybėse šeštadienį "Hearts" tenkinosi lygiosiomis

34-ąjį tašką Škotijos futbolo čempionato XXII turo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą dvylikos ekipų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo "Hearts" klubas su trimis lietuviais, šeštadienį išvykoje mačą su šeštojoje pozicijoje esančia "Kilmarnock" (30 tšk.) komanda baigęs lygiosiomis 0:0. Visą mačą svečių gretose žaidė Marius Žaliūkas, Saulius Mikoliūnas ir Andrius Velička, o Nerijus Barasa buvo tarp atsarginių žaidėjų.
2006-12-30

Vladikaukazo vienuolikė su Karoliu Jasaičiu nugalėjo JAE futbolo klubą

Naujajam sezonui Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) besirengianti Rusijos elitinės futbolo lygos Vladikaukazo "Alanija" vienuolikė trečiadienį kontrolinėse rungtynėse 2:1 (1:0) nugalėjo vietos "Al Vahda" klubą. Nugalėtojų gretose visas rungtynes žaidė Karolis Jasaitis, o kitas lietuvis Nerijus Barasa šįkart nerungtyniavo. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Dmitrijus Smirnovas (23 ir 59 min.).Praėjusių metų Rusijos futbolo čempionate "Alanija" futbolininkai užėmė tryliktąją vietą.
2004-02-19

Ruoštis Europos futbolo čempionato atrankos mačui su škotais į Lietuvos rinktinę kviečiami 26 žaidėjai

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas paskelbė 26 futbolininkų pavardes, kurie bus kviečiami ruoštis paskutiniosiomis 2004 metų Europos futbolo čempionato V atrankos grupės rungtynėms išvykoje su Škotija spalio 11-ąją.
2003-09-21

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis mačui su Farerų salų vienuolike

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas penktadienį (08.29) paskelbė 22 narių komandos sudėtį, kuri ruošis 2004 metų Europos pirmenybių atrankos rungtynėms išvykoje rugsėjo 10-ąją su Farerų salų komanda. "Iškovoti pergalę nebus lengva, tačiau kito kelio nėra", - tvirtino Lietuvos rinktinės treneris, kuriam šįkart neteks pasinaudoti traumą besigydančio "Brondby IF" (Danija) klubo gynėjo Aurelijaus Skarbaliaus paslaugomis.
2003-08-29

Antroji Lietuvos futbolininkų pergalė Europos čempionato atrankos turnyre

Antrą pergalę 2004 metų Europos futbolo čempionato penktoje atrankos grupėje iškovojo Lietuvos rinktinė, trečiadienį Kaune 1:0 (0:0) įveikusi Škotijos futbolininkus. Surinkusi 7 taškus, Lietuvos vienuolikė taškais pasivijo grupėje pirmaujančius pasaulio vicečempionus vokiečius bei antrojoje pozicijoje su tiek pat taškų esančius škotus. Pergalingą įvartį trečiadienio mače iš 11 m baudinio 76-ą minutę įmušė Tomas Ražanauskas.