Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 3 – 2 įveikė Gimarainso „Vitoria“ futbolininkus.

Andre Almeida jau 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Damianas Martinezas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Marcusas Edwardsas 8-ąją minutę suklaidinęs du varžovus pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Vitoria“ į priekį 1:0.

Martinelli 32-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Bruno Duarte 36-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie nuo virpsto atšokusio kamuolio ir nuginklavęs vartininką vėl išvedė svečius į priekį 2:1.

Baudos aikštelėje atsidūręs Denisas Willas Poha 50-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Po keturių minučių smūgį „Arsenal“ gretose atliko Emile Smithas Rowe‘as, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Nicolas Pepe 80-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 2:2. Puolėjas 92-ąją minutę dar vienu nuostabiu baudos smūgiu išplėšė šeimininkams dramatišką pergalę 3:2.

Tuo tarpu Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužno CFR minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Rennes“ futbolininkus.

Edouardas Mendy jau 5-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir „Rennes“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Ciprianas Ioanas Deacas 9-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu išvedė Klužno CFR ekipą į priekį 1:0.

M’Baye Niangui 28-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Antrojo kėlinio pradžioje raudoną kortelę užsidirbo Eduardo Camavinga ir šeimininkai šiose rungtynėse prarado jau antrą žaidėją.

Mateo Sušičius 82-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.