Miuncheno „Bayern“ antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje iškovojo fantastišką ir itin retą pergalę. Bavarai išvykoje mušė net septynis įvarčius ir sutriuškino praėjusių metų vicečempionus, Londono „Tottenham“ futbolininkus.

„Tottenham“ pirmieji pelnė įvartį ir atrodė, kad šįvakar gali įveikti vokiečius, tačiau „Bayern“ pademonstravo neįtikėtiną puolimą ir laimėjo 7:2 (2:1).

Net penki dvikovos įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Po šios pergalės Miuncheno klubas deda tvirtą žingsnį link kito etapo ir po dviejų rungtynių jau turi šešis taškus.

Rungtynės pažymėtos ir įspūdingu S. Gnabry pasiekimu. Saugas per 35 minutes pelnė 4 įvarčius.

H. M.S vonas 12-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Joshua Kimmichas 15-ąją minutę suklaidinęs varžovą nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

.R. Lewandowskis 45-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

Puikų reidą į baudos aikštelę atlikęs S. Gnabry 53-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1. Netrukus Vokietijos futbolininkas pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir pasiuntęs jį į vartus dar labiau padidino svečių pranašumą 4:1.

Harry Kane‘as 61-ąją minutę sėkmingai realizavo Danny Rose‘o uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 2:4.

Dar vienos „Bayern“ atakos smaigalyje atsidūręs S. Gnabry 83-ąją minutę dar kartą nuginklavo H.Llorisą ir rezultatas tapo 5:2.

R. Lewandowskis 87-ąją minutę vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 6:2.

S.Gnabry 88-ąją minutę jau ketvirtą kartą nuginklavo varžovų vartininką 7:2.

„Bayern“ pirmose grupės rungtynėse užtikrintai 3:0 sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkus, tuo tarpu „Tottenham“ susitikimą su Pirėjo „Olympiacos“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.