• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar vieną patvirtinimą apie „Android“ sistemos grafinio rakto (pattern-lock) patikimumą išgirdome iš JAV Federalinių tyrimų biuro (FTB).

REKLAMA
REKLAMA

Viskas prasidėjo tuomet, kai vienoje iš prostitucijos bylų FTB agentai kaip daiktinį įrodymą gavo išmanųjį telefoną „Samsung Exhibit II“, kuris taip pat žinomas kaip „Samsung Galaxy W“. Natūralu, kad įrodymai buvo telefono viduje ir prireikė gauti prieigą prie jų, tačiau, pasikankinę su įvairiais metodais, kaip apeiti „pattern-lock“ apsaugą, FTB kompiuterinių sistemų specialistai buvo priversti pripažinti, jog jiems nepavyksta nulaužti „Google“ sukurtos apsaugos sistemos.

REKLAMA

Tokiu būdu gautas dar vienas patvirtinimas apie „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose naudojamo „pattern-lock“ aukštą patikimumo ir efektyvumo lygį. Pastaroji apsauga skirta apsaugoti įrenginyje vartotojo duomenis tuo atveju, jei prietaisas bus pamestas, pavogtas ar konfiskuotas (kaip šiuo atveju) teisėsaugos pareigūnų.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, jei vis tik vartotojas kažkokiu būdu pamiršta, koks tas grafinis raktas (leidžiami trys neteisingi bandymai), galima mobilų įrenginį atblokuoti per savo „Google“ paskyrą, įvedant atitinkamą slaptažodį. Šiuo metodu galiausiai ir pasinaudojo FTB, per teismą pateikęs užklausą paieškos gigantui.

FaceIT

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų