Gairės

google

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „google“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „google“.

„Google“ investavo 100 tūkst. eurų į Lietuvos startuolį „Vecticum“

Darbuotojų savitarnos ir verslo procesų automatizavimo platformą kuriantis Lietuvos startuolis „Vecticum“ pritraukė 100 tūkst. JAV dolerių (šios dienos kursu – 91,3 tūkst. eurų) investiciją iš „Google“, pranešė „Vecticum“. Įmonės technologijų direktorius ir vienas iš įmonės įkūrėjų Tomas Masiulis sako, kad „Vecticum“ savo produktą kuria integruojant „Google“ produktus, o finansavimą gavo dalyvaudama „Google for Startups Cloud“ programoje.
2023-11-28

Rusijos teismas skyrė „Google“ baudą už nesugebėjimą apsaugoti rusų naudotojų duomenų

Rusijos teismas antradienį skyrė baudą JAV technologijų milžinei „Google“ už tai, kad ši, jo vertinimu, nesugebėjo apsaugoti rusų naudotojų asmens duomenų. Tai naujausia iš virtinės „Google“ paskelbtų baudų, kurios buvo skirtos tvyrant įtampai tarp Maskvos ir Vakarų dėl Rusijos plataus masto invazijos į Ukrainą. Vieno Maskvos teismo teisėjas skyrė „Google“ 15 mln. rublių (apie 153 908 eurų) baudą po to, kai ši bendrovė ne kartą atsisakė Rusijoje kaupti šalies piliečių asmens duomenis.
2023-11-14

Perspėja milijonus: jei to nepadarysite, jūsų „Gmail“ gali būti ištrintas

Gruodžio mėnesį bus ištrinti milijonai „Gmail“ paskyrų, praneša „Daily Mail“. Anot leidinio, „Google“ imasi naujų taisyklių dėl neaktyvių paskyrų. Kaip rašoma straipsnyje, jau po trijų savaičių bus ištrintos tos „Gmail“ paskyros, kurios nebuvo naudojamos ilgiau nei dvejus metus. „Google Drive“, „Docs“, „Calendar“, „Meet“ ir „Google Photos“ paskyros taip pat bus ištrintos, jei pastaruoju metu jos nebuvo aktyvios. Kartu bus ištrintas ir visas jų turinys.
2023-11-13

„Google Chrome“ kreipiasi į vartotojus: laukia naujovės

„Google Chrome“ naudotojų laukia naujovės – netrukus galėsite nustoti nerimauti dėl pavojaus savo privatumui naršant internete, nes planuojama įdiegti IP adreso apsaugos įrankius. Pranešama, kad „Google“ ketina įdiegti „Google Chrome“ IP apsaugos įrankius. Ji skirta naudotojų IP adresui paslėpti, kad sumažėtų rizika, jog reklamuotojai ir sukčiai seks jūsų veiklą internete. Iš pradžių ši funkcija bus neprivaloma ir prieinama tik JAV gyvenantiems „Google Chrome“ naudotojams.
2023-10-26

Armonaitė: „Google“ supranta iniciatyvą trinti melagienas skleidžiančias paskyras

JAV technologijų milžinės „Google“ atstovas palaiko Lietuvos iniciatyvą trinti paskyras, skleidžiančias netikras naujienas apie karą, teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.  „Su „Google“ atstovu aptarėme keletą svarbių dalykų – tai ir šiuo metu mūsų Seime iniciatyvą trinti paskyras, kurios skleidžia netikras naujienas apie karą, neapykantą ir taip toliau.
2023-10-19

Armonaitė su „Google“ atstovu aptars dirbtinį intelektą, saugumą, inovacijas

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketvirtadienį su „Google“ politikos vadovu Levente Juhaszu aptars dirbtinio intelekto, saugumo klausimus, inovacijas viešajame sektoriuje.  Be to, ji pristatys greitai Lietuvoje startuosiančią skaitmeninės rinkodaros ir analitikos programą, pranešė ministerija.
2023-10-19

Įspėja „Google Chrome“ naudotojus: šiukštu to nedarykite – jus apgaus

„Google Chrome“ naudotojai raginami saugotis naujos kilusios grėsmės – jei naudojatės šia naršykle, būkite itin budrūs naršydami internete ir tikrindami elektroninius laiškus. Saugumo ekspertai teigia, kad aptiko paslėptą grėsmę naršyklės naudotojams. Pranešama, kad kibernetiniai sukčiai vilioja atsisiųsti kenkėjiškas programas, siūlydami įsidiegti suklastotą naršyklės atnaujinimą.
2023-10-18

Košmariška vyro mirtis: „Google“ nurodė važiuoti per sugriuvusį tiltą

Šeimos skausmui nėra ribų – pasikliaudamas „Google“ žemėlapiu nuo sugriuvusio tilto nukrito jaunas vyras. Kovodamą už tiesą šeima į teismą padavė „Google“. Philipas Paksonas nuskendo praėjusių metų rugsėjį po to, kai jo „Jeep Gladiator“ įkrito į upę Šiaurės Kalifornijoje.
2023-09-30

Pažiūrėkite į savo ir kaimynų kiemą: nesutvarkyti namai – visiems kaip ant delno

Bet kuriuo metu suvedus bet kokį tikrą miesto ar kaimo adresą, internete galima pamatyti, kaip iš išorės atrodo juo esantis pastatas, sodyba ar jos kiemas, kokie automobiliai prie jo stovi. Taip galima pažiūrėti ir prezidentų Gitano Nausėdos ar Dalios Grybauskaitės namus, kurie matomi pagrindinėje straipsnio nuotraukoje.
2023-09-14

Vaida Lavrėnovienė. „Konkurento pavadinimas kaip raktažodis „Google Ads“ skelbime: ar tai veiksminga?”

Konkuruoti versle – įprasta, o su tuo susiduriama ir „Google Ads“ pasaulyje, todėl norint būti aukštesnėse pozicijose tenka pasitelkti įvairius triukus. Vienas iš jų – įmonės konkurentės pavadinimo naudojimas kaip raktažodis. Tai strategija, kuri leidžia siekti įvairių tikslų, tačiau kaip ją pritaikyti veiksmingai? Pradėti naują verslą – daug drąsos reikalaujantis žingsnis, kuris atveria naujų galimybių ir iššūkių.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų