Pražūtingas tėvų sumanymas: mažamečius vaikus girdydavo balikliu

Baliklis yra labai pavojinga medžiaga, kurią daugelis laiko savo namuose. Tinkamai naudojamas baliklis negali pakenkti žmonėms, tačiau perspėjama vengti jo kontakto su oda. Visgi, Didžiojoje Britanijoje tik su policijos pagalba pavyko išgelbėti vaikus, kuriems patys tėvai girdė baliklį, siekdami juos išgydyti. Tokio elgesio priežasčių iš tikrųjų reikėtų ieškoti JAV.

Ligoninė

Baliklis yra tokia pavojinga medžiaga, kad žmonės kartais nusižudo išgerdami pakankamai nedidelę jo dozę. Ant etikečių visada yra perspėjimai, kurie skamba iš tiesų grėsmingai. Tačiau šie Jungtinės Karalystės policijos sulaikyti asmenys ne tik neklausė perspėjimų, bet ir manė padedantys savo vaikams pagyti nuo autizmo. Visa laimė, kad panaudoto baliklio kiekiai buvo per maži, kad pražudytų vaikus, kurių jauniausi buvo sulaukę vos dvejų.

Tačiau britai ne patys sugalvojo tokį siaubingą gydymo būdą. JAV veikianti religinė sekta, įkurta buvusio scientologo Jimo Humble'o, jau kelerius metus „stebuklingu mineralų tirpalu“ siūlo gydytis vėžį, AIDS, autizmą, Parkinsono ligą ir kitas sveikatos problemas. Šie stebuklingi vaistai nėra tiesiog iš parduotuvės įsigytas baliklis - tai namuose sukurtas kenksmingų chemikalų rinkinys savo sudėtimi primenantis pramoninius baliklius, naudojamus audinių gamyklose, medinių baldų gamyboje ir taip toliau. Taigi, religinių lyderių paistalais tikintys tėvai net neturėjo galimybės išvysti perspėjimus ant įpakavimo, nes jų tiesiog nebuvo. Tirpalo kūrėjai, atrodo, ir patys nemanė, kad gamina pramoninį baliklį, nes jį siūlė gerti su vaisių sultimis - tai tik dar labiau sustiprino mišinio rūgštingumą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų