Šimonytė neigia Nausėdos žodžius dėl 75 tūkst. nepanaudotų vakcinų

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė neigia prezidento Gitano Nausėdos žodžius, kad Lietuva dar nepanaudojo 75 tūkst. vakcinos dozių. Premjerės teigimu, 50 tūkst. vakcinos dozių Lietuvą pasiekė tik pastarosiomis dienomis, todėl dar nebūtinai pasiekė savivaldybes.

Trečiadienį G. Nausėda teigė, kad tikintis, kad įmanoma pasiekti ambicingų tikslų dėl vakcinavimo, tačiau būtina naudoti jau dabar turimas vakcinas. Šalies vadovo žiniomis, šiuo metu Lietuvoje yra nepanaudota 75 tūkst. vakcinų dozių.

Anot I. Šimonytės iš tų 75 tūkst. vakcinų 50 tūkst. vakcinų dozių pasiekė Lietuvą tik pirmadienį ir antradienį.

„Vadinasi, jos savivaldybėms buvo išskirstytos tiktai vakar atitinkamai ir taip pat bus išsiųstos šiandien. Tai, žinoma, kad jos bus skiepijamos ir suskiepytos. Bet suskiepyti jas tuo metu, kada lėktuvas pasiekia Lietuvos žemę, turbūt yra neįveikiama užduotis.

Todėl prezidento rūpestį labai vertiname, bet, manau, kad procesas vyksta taip, kaip ir turėtų vykti. Mes gauname vakcinas savaitės pradžioje, tada vakcinos yra išskirstomos savivaldybėms. Aišku, kai kuriose savivaldybėse procesas vyksta galbūt greičiau, kitose – lėčiau“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo I. Šimonytė.  


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-03-03 15:08:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suskaičiuokite ponai, bet aš beveik įsitikinus kaip su Covid sergančiais buvo tūkstančiai, kaip Pinskuvienė suskaičiavo liko šimtai, o šaunuolė Pinskuvienė ir vėl parodė kiek vakcinų guli tai mielieji tūkstančiai guli tai ko laukiate, sveikatos apsaugos ministra su Šimonyte gal jau jums laikas palikti postus, nes mes žmogeliai taip ir tūnosim karantinuose nuo jūsų neveiklumo,,,
Atsakyti
-6

U
Ui
2021-03-03 15:02:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kontrolė šiuo atveju būtina,matėme,kaip visi savi nori pasiskiepyti pirmieji...
Atsakyti
-2

T
Tautietis
2021-03-03 14:47:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ir milijonas vakcinų dar nepanaudotas, negirdėjot,, p.Prezidente? nes dar nepagamintas ir neatvežtas į LT. Apgailėtina....
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų