Šimonytė: judėjimo ribojimai per Velykas priklausys nuo epidemiologinės situacijos

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė dar negali patvirtinti, kad per ilgąjį Velykų savaitgalį bus ribojamas gyventojų judėjimas tarp savivaldybių. Nuo kovo vidurio Vyriausybė ketina siūlyti, kad gyventojų judėjimas būtų ribojamas ne visose savivaldybėse.

„Dabar nustatyti judėjimo apribojimai galioja iki kovo 15 dienos. Ar reikės svarstyti judėjimo apribojimus Velykų šventėms, dabar nesiimu atsakyti, nes labai daug kas priklausys nuo epidemiologinės situacijos tuo metu. 

Dabar mes ketiname nuo kovo vidurio pasiūlyti apribojimus, kurie būtų labiau susiję su konkrečios savivaldybės epidemiologine situacija. Tai yra, tose savivaldybėse, kuriose padėtis yra bloga ir blogiausia, kad judėjimo apribojimai labiau būtų susieti su jomis, negu kad judėjimai tarp savivaldybių, kur epidemiologinė situacija galbūt ir visai pusėtina“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo I. Šimonytė.

Lietuvos gyventojų judėjimas tarp savivaldybių ribojamas iki kovo 15 dienos.


Rašyti komentarą...
g
genuteis1b.
2021-03-03 14:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pone Šimonyte, mes suprantame, kad jūs pasauliui norite pasirodyti, kaip gerai besitvarkanti su epidemija, bet gal jūs ne tik kokio Briuselio klausykit, bet ir atsižvelkit ir į Lietuvos žmonių pageidavimus ir lūkesčius, o kol kas atrodo, kad mes jums visiškai dzin.Panaikinkit tuos karantinus, niekas nuo to nepasikeis, kam reiks, tas ir sirgs, kam nereiks, tas ir nesirgs.Juk pati matot pavyzdzius iš uždarų globos namų, serga paskiepytieji ir neskiepytieji, niekur neišeina, personalas testuojasi, išvada?JOKS KARANTINAS-BEJEGIS, TIK TAUTOS SKURDINIMAS!
Atsakyti
-10

P
Prane
2021-03-03 14:58:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei atvirai jau uzkniso tie ribojimai, kiek galima
Atsakyti
-10

A
Anupras
2021-03-03 15:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką tik nugnybem su kaimynu parseka, apie 100kilu,ateis dar nasluke Jadze pamargisim kiaušinių, aišku ti vištos, negalvokit, kad savo, sesim prie stalo nutarėm jau Velykas švęst, nes Amerikos balsą klausiau ryte, girdėjau Velykos bus poŠveiko nuaroda uždarytos, jai viskas bus liuks, bus galima ir antrą kart pasvest, kaimuke jau spokai pradėjo barskintis, nėra brac ir mums ko laukt
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų