Finansų analitikai dar kartą priminė, kad šalyje tebedidėja gyventojų pajamų nelygybė. Negerai. Jau matau virtualiuosius priekaištautojus – atsirado dar vienas Švonderis. Suprantu, kad šiame pasaulyje nelygybė visada buvo ir bus. Tačiau tikrai blogai, kai turtingieji nebejaučia diskomforto, kad valstybėje, kurioje gyvena, atsiranda vis daugiau vargšų, stokojančių pinigų net būtiniausiems dalykams, pavyzdžiui, vaistams, ar vargano būsto šildymui.


Rašyti komentarą...
P
PP
2012-02-06 10:55:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kritikuojama pajamų nelygybė,kai visiškai nepažabotas išnaudojimas,neginamas viešasis interesas. Prokuratūra patingėjo išsiaiškinti ,kas kaltas dėl Vilniuj nepagystai didelių šilumos kainų ,o ką padarė Premjeras ar Prezidentė, kad būtų atstatytas teisingumas,nustatytos normalios kainos ,nubausti energetikos ir savivaldybių atsakingi pareigūnai .Viskas palikta savieigai ,mitingams ,laiko tempimui,o nuskurdinti LR piliečiai jau šiandien nemokūs ,neturi vaistams ,valgiui.
Atsakyti
0

R
Rimas
2012-02-06 13:02:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservatoriai mane nuvylė. Tikėjausi, kad valdininkai bus pažaboti, o išėjo atvirkščiai . Jų daugėja ir vis daugiau uždirba, palyginti su paprastais žmonėmis.
Atsakyti
0

N
Nekuodis
2012-02-06 13:04:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi Kuodis ka tik pasake, kad zmones pasiruose uzdirbti dar maziau, kad tik kiti neuzdirbtu daugiau. va kur vyriausybei reikia kasti naujas pajamas:)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų