europos sąjungos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „europos sąjungos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „europos sąjungos“.

Grupė ES šalių siūlo reformuoti sprendimų priėmimą diplomatijos ir gynybos srityse

Grupė Europos Sąjungos šalių po daugelį metų trukusių nesutarimų ketvirtadienį pradėjo naujas pastangas reformuoti bloko požiūrį į sprendimų priėmimą diplomatijos ir gynybos srityse. Vadinamoji Draugų grupė, kuriai priklauso Belgija, Ispanija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija, Slovėnija, Suomija ir Vokietija, paragino peržiūrėti balsavimą dėl ES bendros užsienio ir saugumo politikos.
2023-05-04

„Lifosa“ savininkas bando apeiti sankcijas? Savo akcijas suskubo perleisti žmonai

Dėl Europos Sąjungos sankcijų paralyžiuotoje Kėdainių fosforo trąšų įmonėje „Lifosa“ baigiamos naudoti žaliavos ir gamyba sustos balandžio 10-ąją. Įmonė dar bando susitarti su Lietuvos valdžia, kad ši leistų veikti, mat „Lifosos“ savininkas Rusijos oligarchas Melničenka po sankcijų suskubo žmonai perleisti savas akcijas. Tačiau kol kas Lietuvos Vyriausybė sprendimų nepateikia. Kėdainių pašonėje dar rūksta įmonės „Lifosa“ kaminai, čia gaminamos ir trąšos.
Aktualijos 2022-04-03
REKLAMA
Algis Čaplikas  Algis Čaplikas

Algis Čaplikas: kodėl būtina suvaldyti nelegalius azartinius lošimus internete?

Interneto laisvė neabejotinai suteikia mums labai daug patogumų. Galimybes nevaržomai ieškoti bei greitai gauti informaciją, mokytis, žiūrėti naujausius, pasaulinį pripažinimą turinčius filmus, pirkti, parduoti ar tiesiog pramogauti interneto erdvėje. Tačiau šalia visų interneto suteikiamų patogumų yra ir ne tokių patogių dalykų.
2022-03-31
REKLAMA
I. Gailiuvienė_A. Meškauskaitė-Dobrajs_S. Pangonytė_D. Rasimavičiūtė  I. Gailiuvienė_A. Meškauskaitė-Dobrajs_S. Pangonytė_D. Rasimavičiūtė

Penki vaikai ir darbas – suderinama. Ingridos iš Jonavos istorija

Trijų draugių įkurtas tvarios mados prekės ženklas kuria darbo vietas moterims šalies regionuose. „The Knotty Ones“ šiuo metu bendradarbiauja su 50 mezgėjų, kurios ne tik gavo galimybę išlaikyti savo šeimas, bet ir įgyvendinti svajones. Viena iš „The Knotty Ones“ prekės ženklo įkūrėjų Sandra Pangonytė pasakoja, kad pirmiausiai gimė idėja kurti stambaus rašto produktus, kurių fiziškai mašinos negali atlikti. „Tada pradėjome ieškoti mezgėjų be specialios intencijos įdarbinti regionų moteris.

Karas Ukrainoje. Rusijos pralaimėjimas? Dalis okupantų atsitraukia nuo Ukrainos sostinės Kyjivo

Po antradienį įvykusių taikos derybų tarp Ukrainos ir Rusijos, pastebima, kad okupantai atitraukia dalį savo karinių pajėgų iš tam tikrų teritorijų. Visgi perspėjama, kad tai nereiškia, jog Rusija nutrauks karinius veiksmus Ukrainos teritorijoje.
Aktualijos 2022-03-29

Karas Ukrainoje. Rusija rengia naują planą – gali bet kada paleisti raketas

Rusijos karinių laivų įgulos ruošiasi smogti raketomis, pranešė Ukrainos šalies gynybos ministerija.  Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 00:54 | Kibernetinė ataka prieš telekomunikacijos bendrovę Ukraina patyrė didelę kibernetinę ataką, o pagrindiniu taikiniu tapo telekomunikacijų paslaugų teikėja „Ukrtelecom“. Visgi tvirtinama, kad situacija buvo neutralizuota ir dedamos visos pastangos, kad paslaugos būtų atnaujintos.
Aktualijos 2022-03-28

Putino „žudikų kvartetas“: kas liko iš jo komandos?

Vladimiras Putinas jau skaičiuoja nemažus savo komandos nuostolius – 15 jos narių, įvairių generolų ir kitų aukšto rango karininkų jau žuvo. Tačiau keletas galingų žmonių valdžioje vis dar išlieka. Pranešama, jog Rusijos prezidentas jau žvalgosi savo komandoje, ieškodamas, kam suversti kaltę dėl per 72 valandas, kaip buvo numatyta, nepasibaigusio karo. Tie Putino komandos nariai, kurie dar nespėjo su juo susipykti ar žūti, savo rankose turi nemažai galios.
2022-03-27

Šiąnakt vėl suksime laikrodžius: specialistai atskleidė, kaip nepajusti jokio poveikio

Gavėnia ritasi į antrą pusę, o kartu su ja laukdami Velykų persiritame į vasaros laiką. Laikrodžius naktį iš šeštadienio į sekmadienį suksime vIena valanda į priekį. Europos Komisija dar prieš ketverius metus Europos Sąjungos narėms siūlė atsisakyti laiko sukinėjimo, tačiau bendros nuomonės, kokį laiką palikti – nėra, ir, panašu, greitai nebus. Artėjant vidudieniui, Katedros aikštėje ramybe kartu su savo pusantrų mažyliu mėgaujasi vilnietė Agnė.

Bidenas Lenkijoje susitiko su dviem Ukrainos ministrais

Lenkijoje viešintis JAV prezidentas Joe Bidenas šeštadienį susitiko su dviem Ukrainos ministrais, skelbia Sky News. Joe Bidenas ir JAV užsienio reikalų ir gynybos ministrai Antony Blinken ir Lloyd Austin pirmą kartą susitiko su Ukrainos kolegomis, kad aptartų, kaip „sustiprinti Ukrainos gebėjimą atremti Rusijos agresiją“. Susitikime Lenkijoje dalyvavo Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmitrijus Kuleba ir gynybos ministras Oleksijus Reznikovas. J. Bideno vizitas Lenkijoje tęsiasi.
2022-03-26

Karas Ukrainoje. Rusija sprogdina Lvivą: tai kaip žinutė, skirta Joe Bidenui

31-oji Rusijos invazijos į Ukrainą diena. Kol JAV prezidentas lankosi Lenkijoje, Rusijos pajėgos nusitaikė į Ukrainos Vakarus. Raketos smenga į Lvivo miestą – tai galima suprasti kaip Rusijos grasinimą Joe Bidenui. JAV vadovas, viešėdamas Lenkijoje, pavadino Vladimirą Putiną „skerdiku“. Nustatyta, kad raketos į Lvivą paleistos iš Rusijos okupuoto Krymo teritorijos.
2022-03-26
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų