DIENOS PJŪVIS. Laukia gausybė pokyčių: ką ministerija paruošusi visiems mokiniams?

Moksleivių laukia nemažai permainų – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) rengia vidurinio ugdymo sistemos pertvarką. Ketinama įvesti ne tik daugiau atsiskaitymų, kurių rezultatai nuguls brandos atestate, bet ir vertinti mokinių pilietinę bei socialinę veiklą, įvesti privalomą brandos darbą.

Apie vidurinio ugdymo sistemos pertvarką naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ kalba švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius ir Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja, socialdemokratų frakcijos narė Vilija Targamadzė.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad Seimui ruošiantis įtvirtinti, kad matematikos egzaminas būtų privalomas visiems, stojantiems į nemokamas studijų vietas, tenka rūpintis, kad moksleiviai būtų stipriau išmokomi matematikos. Tam Švietimo, mokslo ir sporto ministerija jau tvirtina parengusi planą.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų