DIENOS PJŪVIS. Nausėdos ir valdančiųjų karas: kas kaltas, kad žmonės nesiskiepija?

Prezidentas vetavo mokamą nepasiskiepijusių darbuotojų testavimą. Šis projektas ketvirtadienį grįžta į Seimą ir tam, kad parlamentarai atmestų šalies vadovo veto, jiems reikia bent 71 balso. Kodėl prezidentas nusprendė atmesti šią idėją? Ar valdantiesiems užteks raumenų pasipriešinti G. Nausėdos valiai? Ir kaip šie sprendimai darys įtaką pandemijos valdymui?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ kalba Seimo vicepirmininkas, konservatorius Paulius Saudargas ir socialdemokratų frakcijos Seime narys Gintautas Paluckas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį vetavo Užkrečiamųjų ligų įstatymo pakeitimo įstatymą, kuriuo buvo siūloma įvesti mokamus testus nepasiskiepijusiems darbuotojams.

Šalies vadovo teigimu, įstatyme numatytas reguliavimas gali reikšmingai pabloginti privalomojo sveikatos tikrinimo – testavimo dėl užkrečiamosios COVID-19 ligos – prieinamumą ir žmonių motyvaciją atlikti šiuos tyrimus.

Tai reikšmingai sumažintų privalomai tikrintis sveikatą dėl užkrečiamosios ligos turinčių darbuotojų skaičių ir lemtų pavėluotą COVID-19 ligos diagnostiką ir nekontroliuojamą plitimą, pranešė Prezidentūra.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
E
Egidijus
2021-11-04 14:06:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio velnio rašyti tą patį?
Atsakyti
0

B
Bronius
2021-11-04 14:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip žmonės skiepisis, jei seimas pilnai napasiskiepijąs, jei medicinos darbuotojai dirba be skiepų, jei iš ryto vieni nutarimai, o vakare kiti, jei su giminėm susitikti negalima, o demonstracijos ir eisenos vyksta pilnu tempu ir t.t. Kaip visi skiepysis?
Atsakyti
0

O
OG
2021-11-04 15:13:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas nekaltas, tik kalti tie kurie skiepijasi, nes jie dalyvauja eksperimentiniame biologiniame kare. Sėkmės visiems mąstantiems žmonėms.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų