Gairės

gintautas paluckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintautas paluckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintautas paluckas“.

Įvertino Šimonytės ir Armonaitės ginčą: valstybei negerai tokie dalykai

Neregėta įtampa – Vyriausybės posėdyje viešai susiginčijo premjerė Ingrida Šimonytė ir Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė. Vyriausybė pirmadienį pritarė su Europos Komisija suderintam ekonomikos gaivinimo planui, tačiau kritikos šūvius dėl plano leidžia ne tik opozicija, bet ir laisviečiai. A. Armonaitė posėdyje balsavo prieš, o tas nepatiko I. Šimonytei.

Socialdemokratai žeria kritiką valdantiesiems: dėl Armonaitės ištaškyti milijonai, o Šimonytė tyli

Ekonomikos ir inovacijų ministrė laisvietė Aušrinė Armonaitė turėtų prisiimti atsakomybę už tai, kad ministerijai pavaldi įstaiga „Litexpo“ dalį pirkimų NATO viršūnių susitikimui vykdė neteisėtai, pranešime žiniasklaidai sako socialdemokratai. Pasak partijos atstovų, Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) išvada, kurioje konstatuojama, kad bemaž 9 mln. eurų vertės pirkimai renginiui organizuoti pažeidžiant įstatymą, turėtų sulaukti ir premjerės Ingridos Šimonytės įvertinimo.

Paluckas apie Nausėdos santykius su Landsbergiu ir Šimonyte: „Juoda katė yra perbėgusi kelią“

Seimas pradėjo naują rudens sesiją, netrukus pasipils ir kandidatai prezidento rinkimuose. Apie tai, ar iš politikų gyventojams reikėtų tikėtis realių darbų, ar prasidėsiančio rinkiminio šou naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ atsakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir socialdemokratas Gintautas Paluckas.

Mūšiai dėl biudžeto, mokesčių ir LGBT+: ateityje regi ir Vyriausybės fiasko

Prasideda naujas politinis sezonas, kuris bus pažymėtas ne tik iečių laužymu dėl konkrečių reformų ir įstatymų, bet ir prasidėsiančia rinkimų kampanija, kadangi kitąmet vyks varžytuvės dėl prezidento posto bei Europos Parlamento ir Seimo narių mandatų. Ar pavyks politikams nepamesti galvų ir pirmiausia galvoti apie žmonių gerovę, o ne rinkimų sėkmę? Sekmadienį pirmasis Seimo rudens sesijos posėdis.

DIENOS PJŪVIS. Ko laukti naujame politiniame sezone: skandalų ar realių darbų?

Prasideda naujas politinis sezonas. Sekmadienį Seimas pradeda naują rudens sesiją, netrukus pasipils ir kandidatai prezidento rinkimuose. Ko gyventojai turėtų laukti iš politikų – realių darbų ar prasidėsiančio rinkiminio šou? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir socialdemokratas Gintautas Paluckas.

Pamatęs politikų turtus ekspertas kelia klausimą: „Ar šalia prie politiko esantys žmonės nėra tikrieji naudos gavėjai?“

Tarsi tęsdami Viktoro Uspaskicho tradicijas, Lietuvos politikos Olimpe įsitaiso milijonieriai. Didžiausios valdančiosios partijos pirmininko sutuoktinė skelbia turinti turto už daugiau kaip 17 milijonų. Dirbančiųjų interesams atstovaujantis idėjinis socialdemokratas Gintautas Paluckas susikrovė turtų už daugiau kaip pusantro milijono.  Ar iš Lietuvos demokratinės santvarkos kyšo oligarchijos ausys laidoje „Dienos komentaras“ atsako politinės komunikacijos specialistas Linas Kontrimas.

Būsto paskolos tampa įkandamos ne visiems, o Lietuvos bankas siūlo didinti galimybes fiksuoti palūkanas

Paskolų įmokoms vis labiau pučiantis, Lietuvos bankas ragina komercinius bankus daugiau klientams išduoti būsto paskolų su fiksuotomis palūkanomis. Trumpiausias fiksavimo periodas turėtų būti 5 metai. Tiesa, Lietuvos bankas reguliuoti palūkanų dydžių nesiima, tad, ekspertų manymu, tokie banko siūlymai iš esmės nieko nepakeis. Klaipėdietis Vytis su šeima šiuo metu gyvena nuomojamame būste, tačiau svajoja ir apie nuosavą.
2023-06-04

Gabrieliaus Landsbergio elgesys įžeidė Eugenijų Gentvilą: „Aš ne vagis ir nežadu jam aiškintis“

Visuomenė liko labai nustebusi, kai premjerė Ingrida Šimonytė, jau ne kartą gynusi savo ministrus, net ir po čekių skandalo pareiškė pasitikinti švietimo ministre, o po kelių dienų su Gabrieliumi Landsbergiu išplatino laišką, kuriame teigia, esą ministrė buvo sudeginta ant sakralinio laužo. Rinkėjai ėmė stebėtis, kur dingo konservatorių žadėti aukšti moralės standartai. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže.
2023-06-03

„Swedbank“ Estijoje ir Latvijoje 2 metus netaikys banko maržos: Lietuvoje to nežada

Lietuva – antra šalis euro zonoje pagal aukščiausias būsto paskolų palūkanas, mus lenkia tik Latvija. O už savo būsto paskolas vis daugiau mokantys lietuviai jau privalo ruoštis ir kad pinigines artimiausiu metu teks tuštinti dar labiau, mat Europos centrinis bankas liepą vėl kels bazinę palūkanų normą.

Dalia Grybauskaitė apie savivaldybių išmokų skandalą: „Dabar svarbiausia nepradėti gaudyti po vieną“

Savivaldybių išmokų skandale – dar du ministrai: finansų Gintarė Skaistė ir kultūros Simonas Kairys. Nors abu mušasi į krūtinę, kad pinigų negrobstė, tačiau tai įrodančių čekių ar banko sąskaitų išrašų nerodo. Šimonytė toliau pasitiki visais savo ministrais, o prezidentė Dalia Grybauskaitė tikina, kad toks skandalas jai valdant nebūtų kilęs.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų