paulius saudargas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius saudargas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius saudargas“.

VRK gavo Saudargo prašymą atsisakyti Seimo nario mandato

Į Europos Parlamentą (EP) išrinktas Paulius Saudargas atsistatydina iš Seimo nario pareigų, pranešė Vyriausioji rinkimų komisija (VRK). „Paulius Saudargas iš Seimo traukiasi nes Seimo nario pareigos yra nesuderinamos Europos Parlamento nario pareigomis ir į Europos Parlamentą išrinktas Seimo narys turi apsispręsti, kurias pareigas pasilieka“, – išplatintame pranešime aiškino VRK. P. Saudargas panaikinti jo Seimo nario mandatą pageidauja nuo liepos 15 dienos.
Aktualijos Prieš 1 val.

Ne visi Lietuvos europarlamentarai moka angliškai: Gražulis dabar nekalba iš principo

Vyksiančių į Europos Parlamentą Lietuvos politikų vienuoliktukas aiškus, o kalbą, kuria bendrauja kone visos šalys narės – anglų – moka ne visi išrinktieji. Ir nors anglų kalbos žinios nėra būtinos, mat oficialiuose posėdžiuose dalyvauja vertėjai, daugelis EP ankstesnes kadencijas ėjusių politikų įsitikinę – ne ką mažiau svarbūs neoficialūs susitikimai, per kuriuos politikai bendrauja angliškai. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Saudargas: jei dėl gynybos lėšų šaltinių bus svarstomi atskirai, pelno ir bankų solidarumo mokesčiai sulauks palaikymo

Seimo opozicijai nepritariant daliai siūlomų Valstybės gynybos fondo lėšų šaltinių, valdančiosios konservatorių partijos atstovas Paulius Saudargas mano, kad kiekvienai priemonei gali reikėti atskiro svarstymo. Politikas sako, kad tokiu atveju pelno apmokestinimo padidinimas ir bankų solidarumo mokesčio pratęsimas sulauktų reikalingo palaikymo. „Aš nedariau analizės, kiek balsų palaikymo turi kuris variantas ir kuri paketo dalis.
Aktualijos 2024-06-12

Konservatoriai kirto kritikams – mes laidojami per anksti: „Tai yra stiprus signalas“

Europos Parlamento (EP) rinkimus laimėjusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovai teigia, kad gerus EP rinkimų rezultatus lėmė ir premjerės Ingridos Šimonytės dalyvavimas prezidento rinkimuose. Konservatorių rinkimų štabo vadovas Mindaugas Lingė taip džiaugėsi dėl paneigtų išankstinių prognozių.

Patvirtinus VSD išvadas Saudargas matytų poreikį stiprinti VSD priežiūrą

Patvirtinus Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo informaciją tyrusios laikinosios Seimo komisijos išvadas, Seimo vicepirmininkas konservatorius Paulius Saudargas matytų poreikį teikti su žvalgybos darbo, rinkimų kampanijos reglamentavimu susijusias įstatymų pataisas. „Išvados yra plačios.

Saudargas: didžiąją dalį siūlymų krašto gynybai finansuoti galime priimti dar pavasarį

Finansų ministerijai pateikus siūlymus krašto apsaugos finansavimui, valdančiosios konservatorių partijos atstovas Paulius Saudargas tikisi, kad sprendimai dėl gynybos finansavimo bus priimti dar Seimo pavasario sesijoje. „Buvo nemažai diskusijų, tai niekas negali prikišti, kad ar Vyriausybė, ar koalicija, ar TS-LKD nepasitarę su koalicija, opozicija, socialiniais partneriais atnešė vienokį ar kitokį projektą. Anksčiau pasigirsdavo tokių replikų.

Seimo rūmuose pradėjo kaukti sirena, per garsiakalbį raginta evakuotis

Ketvirtadienį Seimo plenarinio posėdžio metu rūmuose kaukė sirenos, skambėjo raginimai evakuotis. Seimo kanceliarijos teigimu, tai tebuvo techninė problema ir realaus pavojaus nekilo. Kaip Eltai teigė Seimo kanceliarijos atstovė Justė Radzevičiūtė-Laugalienė, nustatytas sisteminis gedimis, kurį bus siekiama kuo skubiau pašalinti. Visgi, kol dalis parlamento darbuotojų ėjo iš pastato ir spėliojo, kas nutiko, patys Seimo nariai toliau posėdžiavo.

Saudargas apie prezidento pasisakymą dėl suimtų Volkovo užpuolikų: taip elgtis turbūt nederėtų

Kilus diskusijoms dėl prezidento Gitano Nausėdos sprendimo paviešinti informaciją apie Lenkijoje sulaikytus Rusijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolikus, Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas sako, kad politikams nederėtų komunikuoti apie teisėsaugos tarnybų procesus. „Man atrodo, per šituos precedentus bręstame kaip valstybė ir dar kartą primename visiems savo politikams, kad taip elgtis turbūt nederėtų“, – „Žinių radijui“ trečiadienį teigė P. Saudargas.

Saudargas: sankcijų turėtų sulaukti nuo režimo bėgę, bet ten grįžtantys baltarusiai

Seimo vicepirmininkas konservatorius Paulius Saudargas teigia, kad sankcijų turėtų sulaukti tie Baltarusijos piliečiai, kurie į Lietuvą atvyko humanitariniais pagrindais, bet dabar važinėja gimtinėn. „Kalbant apie baltarusius, turime dvi kategorijas imigracijos, viena – tai yra žmonės, atvykstantys humanitariniais tikslais, tai yra bėgantys nuo režimo, kai tai gali įrodyti, tam reikalingas Užsienio reikalų ministerijos tarpininkavimas.

Saudargas: jeigu būtų mano valia, gynybai skirtume 4 proc. BVP, tačiau reikia susitarti Seime

Lietuvos verslams raginant politikus susitarti dėl 4 proc. nuo bendrojo vidaus produkto (BVP) skyrimo gynybai, Seimo vicepirmininkas, konservatorius Paulius Saudargas sako palaikantis tokią iniciatyvą, tačiau, anot jo, svarbiausia dėl to yra sutarti parlamente. Anot jo, dar Seimo pavasario sesijos metu kalbėti apie minėtą BVP dydį gali būti sudėtinga. „Jeigu būtų mano asmeninė valia, sakyčiau taip, įmanoma, reikia. Jeigu nuo mano vieno balso priklausytų, tai rytoj ir turėtume tuos 4 proc.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų