DIENOS PJŪVIS. Ar pandemijos skaičius augina sukčiaujantys gydytojai ir nesąžiningi gyventojai?

Šalyje siaučiant pandemijai, atsiranda asmenų, norinčių „apeiti“ sistemą. Įtariama, kad vienoje Vilniaus poliklinikoje už kyšius buvo klastojami įrašai, esą asmuo pasiskiepijo nuo COVID-19 ligos. Policija ir prokuratūra pranešė, kad dauguma įtariamųjų yra medikai – 4 asmenys iš 6. Tad ar gali būti, kad pandemijos skaičius augina sukčiaujantys gydytojai ir nesąžiningi gyventojai?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Sveikatos tarybos ekspertų atstovu Kęstučiu Petrikoniu, epidemiologe Daiva Razmuviene ir užkrečiamųjų ligų specialistu Sauliumi Čaplinsku.

Primename, kad už neteisėtą veiklą medikai galimai gaudavo kyšius, siekiančius 200–350 eurų.

Pasirodo, didesnė dalis įtariamųjų užėmė medikų pareigas poliklinikoje.

„6 asmenys, kuriems pareikšti įtarimai. Iš jų – 4 medicinos darbuotojai. Jiems taikomos kardomosios priemonės. Yra rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, yra nušalinti nuo darbo. Manome, kad tos priemonės šiam momentui yra pakankamos“, – sakė S. Gagas. 

Likę du įtariamieji nėra medicinos darbuotojai, taigi nėra susiję su sveikatos teikimo paslaugomis. „Jie yra iš šalies“, – sakė prokuroras.

Žurnalistai domėjosi, ar kuris nors iš įtariamųjų jau pripažino kaltę. „Yra asmenų, išreiškusių savo poziciją tokiu būdu, kad ir prisipažino, ir keitė savo poziciją. Yra tokių, kurie neprisipažino. Situacija nėra vienareikšmiška šiuo klausimu“, – sakė prokuroras.

Plačiau apie šią situaciją skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
V
Violeta
2021-11-03 18:33:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuos darbuotojus nenušalint,o įdarbint i covid reanimacijas tegu dirba dvigubas pamainas,tegu mato savo darbo vaisius.Kaip pažiūrėtų tie geriečiai savo kolegom į akis.
Atsakyti
0

A
Aš. Žinoma dėl spaudimo visa tai. Žmogus
2021-11-04 10:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų