DIENOS PJŪVIS. Konservatorių vertybinė užsienio politika – ar Lietuva nesusikurs naujų priešų?

„Atėjo laikas laisvės ir demokratijos darbotvarkę paversti vienu pagrindinių Lietuvos užsienio politikos principų“ – taip skelbia šios Vyriausybės programa. Nors Vakaruose Lietuvos laikysena sulaukia pagyrų, namuose konservatorių vertybinė užsienio politika sulaukia kritikos dėl aštrios ir provokuojančios retorikos, pavyzdžiui, Kinijos atžvilgiu ir Taivano klausimu.

Apie pastarąsias Lietuvos užsienio politikos sėkmes ir nesėkmes naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja konservatorius Matas Maldeikis ir valstiečių-žaliųjų šešėlinis užsienio reikalų ministras Giedrius Surplys.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad socialdemokratai kaltina valdančiuosius konservatorius, kad jie Lietuvą įvėlė į ne vieną diplomatinę kovą, tačiau nenumatė galimų neigiamų pasekmių. Racionalumo vertybine savo užsienio politiką vadinančių konservatorių veiksmuose pasigenda ir kai kurie ekspertai.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.

 

 


Rašyti komentarą...
M
Mes
2021-10-29 12:59:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anukas Landsbergis tikrai issauks kara.Didesnio karo kurstytojo pasaulyje nera.
Atsakyti
0

n
nuomonė
2021-10-29 13:40:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar nesukurs? Tai neklausimas ,o teigimas.Užmirštama senų žmonių tiesa,kad su kaimynais pyktis nevalia.Ne tik su artimais kaimynais šaltas karas ,bet dar sugebėjo su Kinija.Lietuva nusprendė pasirūpinti Taivano ekonomika , jų žmonių gerove,pastumdami mus į šoną ir užsimiršę,kad valdžią rinko Lietuvos piliečiai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų