2015 m. lapkričio 18 d. netikėtai užgeso 77 metų Edvardo Eidimto, mylimo vyro, tėvelio, senelio, brolio, ir draugo gyvybė. Jo artimieji neabejoja, kad gyvybę buvo galima išgelbėti ir E. Eidimtas dar ilgai būtų kartu su jais, jeigu Naujosios Akmenės ligoninės vidaus ligų gydytojas Virginijus Ramanauskas būtų palikęs besigaluojantį vyrą nakčiai ligoninėje.

Laidotuvės (nuotr. Fotolia.com)

Laidotuvės (nuotr. Fotolia.com)

„Senelis buvo visiškai sveikas žmogus, darbingas, žvalus, tikrai „nesusenęs“, o greitąją pagalbą išsikvietė pirmą kartą per visą savo gyvenimą, o po to gavo „pylos“, kad lengviau išsikviesti greitąją, nei nueiti pas savo šeimos daktarą“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo E. Eidimto anūkas Gediminas Oras.

REKLAMA

Netikėtai pasijuto blogai

Tada jis pateikė E. Eidimto žmonos, Ninos Eidimtas, pasakojimą apie viską, kas įvyko. Moteris sako, kad 2015 m. lapkričio 17 d. ryte netikėtai jos vyras pasijuto blogai.

„Jam pasidarė labai silpna, trūko oro, juto skausmus, prašė, kad kuo greičiau iškviesčiau greitąją medicinos pagalbą. Kad vyrui labai blogai supratau iš karto, kadangi per 54 kartu nugyventus metus nė karto nėra prašęs iškviesti greitosios medicinos pagalbos, buvo iš tų žmonių, kurie nesiskųsdavo.

Paskambinau bendruoju pagalbos telefonu ir po kurio laiko atvykęs greitosios medicinos pagalbos automobilis nuvežė blogai pasijutusį vyrą į Naujosios Akmenės ligoninės priimamąjį. Ten gydytojas Virginijus Ramanauskas nepatenkintas, kad buvo atvežtas mano vyras, pašaipiai pasakė: „Na aišku, žymiai paprasčiau greitąją išsikviesti, nei užsiregistruoti pas šeimos gydytoją“. Ši frazė iki šiol skamba mano ausyse. Negalėjau patikėti tuo, ką girdžiu. Padavęs popierius, gydytojas dingo“, – pasakojo velionio žmona.

Išrašė blogai besijaučiantį

Tada E. Eidimtui, pasakoja ji, buvo pamatuotas spaudimas, atlikta širdies kardiograma, pastatyta lašelinė, seselė nuvedė atlikti rentgeno. Visą tą laiką, sako našlė, vyro savijauta negerėjo, žmogus skundėsi silpnumu, trūko oro. Po atliktų tyrimų, teigia ji, daugiau nei valandą jie laukė gydytojo V. Ramanausko.

„Neabejojau, kad vyras bus paguldytas į ligoninę nakčiai, kad būtų stebima jo būklė. Tačiau gerokai po pietų atėjęs Virginijus Ramanauskas pasakė –„Esat sveikas, eikit namo“ ir išėjo. Nepadėjo ir argumentai, kad vyras jaučiasi labai prastai, kamuoja silpnumas, dėl atsiradusio silpnumo sunkiai eina. Buvo aiškiai matyti, kad žmogus nėra sveikas“, – pasakoja moteris.

REKLAMA

Nors jų namai buvo visai netoli ligoninės, E. Eidimto žmona sako, kad vyrui buvo taip silpna, kad pakeliui namo kelis kartus turėjo atsisėsti pailsėti. Kol įkopė į trečią daugiabučio namo aukštą, vyras, sako ji, tris kartus sėdo ant laiptų pailsėti – visai neturėjo jėgų, trūko oro. Namie N. Eidimtas paguldė vyrą į lovą.

Kitą dieną mirė

„Kitą rytą vyro būklė nepagerėjo, jis jautėsi blogai, tad, palikusį jį gulėti lovoje jau prieš 8 ryte išbėgau į polikliniką, kaip gydytojas V. Ramanauskas ir sakė, užregistruoti vyrą pas šeimos gydytoją. Anksčiausia priėmimo pas šeimos gydytoją data – gruodžio 1 d.

Užregistravusi vyrą gruodžio 1 dienai pas šeimos gydytoją, grįžau namo. Grįžusi namuose vyrą radau jau suklupusį ant grindų ir sunkiai kvėpuojantį. Skubiai iškviečiau greitosios medicinos pagalbos automobilį. Vyras vis kartojo –„dar nenoriu mirti“. Atvykus dviem specialistų ekipažams, jie bandė pagelbėti mano vyrui, darė dirbtinį kvėpavimą, tačiau jo gyvybė užgeso“, – sako ji.

2015 m. lapkričio 20 d. Edvardas Eidimtas artimųjų ir draugų buvo išlydėtas į paskutinę kelionę. N. Eidimtas neabejoja, kad jos vyro gyvybę buvo galima išgelbėti, „jei ne gydytojo V. Ramanausko abejingumas ir aplaidumas“.

Moteris atsisakė daryti skrodimą, tikrai nesinorėjo bylinėtis teismuose, nes ši tema buvo per daug skaudi jai ir artimiesiems. Tačiau nuėjus pas šeimos daktarą paimti pažymos dėl mirties, ji labai suabejojo savo sprendimu, pamačiusi įrašą, jog pagrindinė mirties priežastis – prostatos vėžys, nuo kurio, teigia moteris, vyras buvo pasveikęs jau senai, reguliariai važiuodavo į Šiaulius tikrintis, tad ši įveikta liga, tikina ji, jokios įtakos vyro mirčiai negalėjo turėti.

REKLAMA

Reikėjo nešti „vokelį“

E. Eidimto anūkas priduria, kad po jo mirties žmonės kalbėjo, kad reikėjo neštis „vokelį“, tada gydytojai būtų atidžiau apžiūrėję ir paguldę senelį slaugai.

„Patikėkit manim, tokiu momentu ne apie vokelį galvoji, pirmiausia bandai padėti artimajam, o kai jau pasimato pagerėjimas ir po kelių dienų žmogų išleidžia, tada jau aišku eini su „padėka“ už pagalbą artimajam. Kiti pasakojo apie šio gydytojo „malonų“ bendravimą ir aplaidumą.

Norėčiau visiems palinkėti sveikatos, stiprybės, o pakliuvus į panašias situacijas siūlau netylėti, nes jei patys būtume žinoję apie tokį daktarą anksčiau, būtume nukreipę senelį pas kitus specialistus, todėl manau visada verta pasidomėti, į kieno rankas atiduodame savo artimuosius, ir viešinti tokius ………… (apibūdinimą pasirinkite patys), kuriems nusispjauti į žmogaus gyvybę“, – sako vyras.

Gydytojas: paciento būklė buvo stabili

Naujosios Akmenės ligoninės vidaus ligų gydytojas Virginijus Ramanauskas tv3.lt sakė suprantantis artimųjų nusivylimą ir reiškiantis jiems užuojautą, tačiau pabrėžė, kad jis padarė viską, ką galėjo, kad E. Eidimtui padėtų.

„Tą atvejį puikiai prisimenu. Tai buvo lapkričio 17 dieną ryte, 10 val. Aš kaip tik budėjau priėmimo skyriuje ir greitosios pagalbos automobilis atvežė Edvardą Eidimtą. Jis turėjo padidintą arterinį kraujo spaudimą. Tuo metu jis nebuvo ypač aukštas – 155/90.

Ligonis, neskaitant to, kad skundėsi pakaušio skausmais, kas yra būdinga esant padidintam kraujo spaudimui, jam dar truputėlį spaudė krūtinę, dėl ko anksčiau nelabai skųsdavosi. Pasidariau papildomai elektrokardiogramą ir, matydamas labai nežymius pakitimus, apsidrausdamas dėl mikro kardio infarkto, padariau specialų tyrimą, kuris buvo neigiamas“, – komentuoja V. Ramanauskas.

REKLAMA

Ligonį jis paskyrė į stebėjimo palatą, jį stebėjo kelias valandas, E. Eidimtui buvo paskirta lašelinė, vaistai. Stebėjimo metu, teigia gydytojas, paciento būklė pagerėjo.

„Jo spaudimas sumažėjo iki normos – maždaug 125/78 ir pulsas buvo sunormalizuotas iki 80 (prieš tai buvo virš 100). Jis kitai gydytojai dar pasiskundė, kad truputėlį sunku krūtinėje, kai kvėpuoja, tai jį dar nusiuntė atlikti rentgenologinio tyrimo, tačiau jokių infiltracinių pakitimų plaučiuose nebuvo rasta.

Tad buvo padaryti visi tyrimai ir tuo metu, po keturių valandų, kadangi spaudimas ir pulsas buvo normalus, pakitimų plaučiuose buvo nerasta – ligonio būklė buvo stabili, aš išrašiau jį namo, nukreipiant pas šeimos gydytoją dėl tolimesnio stebėjimo ir gydymo.

Žinot, mes ne dievai, negalime iš anksto numatyti, tačiau šiame pasaulyje visko būna“, – kalbėjo gydytojas.

Jis nurodė, kad artimiesiems visada atrodo, kad tam žmogui labai blogai, bet šiuo atveju, tikina gydytojas, E. Eidimto būklė, kai jį išleido, nebuvo tokia bloga.

V. Ramanauskas taip pat sakė, kad E. Eidimtas bloga savijauta skundėsi tik atvykus į ligoninę, o kai jį išrašė, jau nebesiskundė.

„Pagal statistiką pasaulyje kasmet nuo širdies staigių minčių miršta apie 17 mln. žmonių, vien tik Lietuvoje miršta 7 proc. 100-tui tūkst. gyventojų. Kiekvienas atvejis yra nemalonus, aš visiškai užjaučiu artimuosius“, – kalbėjo jis.

Vyrą ligoninėje galėjo dar palikti

Buvusi ilgametė Kauno 2-os klinikinės ligoninės administracijos medicinai vadovė Rita Banevičienė tv3.lt pirmiausia nurodė, kad pacientai yra labai jautrūs sveikatos problemoms ir tiksliai komentuoti situaciją, nežinant visapusiškos informacijos, yra sunku: t.y. nesusipažinus su įrašais medicininėje kortelėje, nežinant atliktų tyrimų apimties, jų rezultatų, pradėto gydymo ar tikrųjų paciento nusiskundimų, kuriuos nupasakoja artimieji.

REKLAMA

„Nors ligos eiga ir baigtis priklauso ne vien nuo mediko – yra sunkios lėtinės ligos, neteisingai vartojami medikamentai, taip pat staigios mirtys- bet medicinoje įprasta, kad gydytojo veiksmai vertinami pagal rezultatą. Šiuo atveju jis blogas, nes pacientas mirė.

Iš patirties žinau, kad rizikingo (vaiko, seno žmogaus, lėtine, sunkia liga sergančio) paciento būklę stabilizuoti per trumpą laiką yra sudėtinga. Prieš keletą metų tam yra įvesta priėmimo skyriuje teikiama stebėjimo paslauga, kuri suteikia gydytojui galimybę atidėti skubų sprendimą 24 valandoms. Medikai ne visada ja pasinaudoja“, -sako R. Banevičienė.

piliete
2015-12-08 05:43:51
Daktarai pasiteisinima visada randa. Vien uz tokius zodzius, mest is darbo
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Saulius 2015-12-10 15:25:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Perskaiciau. Vel atgijo metu prabeges skausmas.Labai uzjauciu sio straipsnio artimuosius, nes iki siol negaliu lengvai ziureti i tokius ivykius.Pries metus ,sekmadienio popiete, pusbrolio sunus savo teva atveze i ligonine, jausdami insulto apraiskas, bet kadangi buvo ,,sekmadienis ,, ir gydytojai nedirbo , isskyrus budinti, jam nebuvo suteikta reikiama gydymo procedura ir kita diena jam kraujas buvo issiliejas i smegenis.O kiek zinau, toki insulta laikiu atlikus reikiama operacija ir prieziura , zmones gyvena ilgus metus. Slykstu skaityti komentarus kurie liaupsina , nes visiems zmonems jau ir taip aisku kas is tikruju dedasi gydymo istaigose.   ATSAKYTI
Ina 2015-12-10 10:37:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ina
Tai kas beliks gydyti, jei visus gydytojus išmesime?
Velionis pacientas priimamajame laukė gydytojo 1 valandą, o sostinėje, Kaune pacientai didžiųjų ligoninių priimamuosiuose laukia 8 val. Tokia tad realybė.
Medikai siaubingai apkrauti visokiais popierizmais, todėl ir žmogiškajam faktoriui vis mažiau laiko lieka.   ATSAKYTI
siurpius 2015-12-10 09:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Marijampolės priimamajam irgi tokia tvarka.Jeigu ligonis yra pagyvenęs tai dėmesio minimum suleidžia lašelinę ir namo,nesvarbu kad senelis gyvena vienas ir nėra kam juo pasirūpinti nors vieną naktį.O skyriuje kol nepatepi niekas į tave dėmesio nekreipia.Visiškas abejingumas   ATSAKYTI
protenė 2015-12-09 16:21:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Skaudi tema abiems pusėms. Gaila ir gydytojo, ir mirusio paciento šeimos. Manau turėjo būti atliktas skrodimas, mirties priežasties nustatymui, kad galima būtų sudėti visus taškus šioje situacijoje. Manau gydytojas suteikė reikiamą pagalbą, kuri buvo tuo momentu reikalinga.    ATSAKYTI
juju 2016-08-30 11:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
man teko nemazai pazinti tikru gydytoju, kurie paklause manes kas gydys lietuvius ateityje... visiems atsakiau vienodai, kad uzejus i ligonine matau pilna baltu halatu.... o jie man vieningai ar prie halatu matei kisenes...., tai kiseniniai gydytojai, kad isvalytu tavo ir visu kitu kisenes..., tai NE GYDYTOJAI.... ir kas bus su tauta kai mes senieji iseisime is sio pasaulio..., KAS RUPINSIS TAUTOS SVEIKATA... o skrodima taip pat atlieka tie patys..., kurie savo kolegu po peiliu nekisa  
Stacey 2015-12-09 15:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Toky sundaktary mesti lauk! Be jokiu paaiskinimu cia yra nuzmogejimas. Jeigu tu nesugebi atlikti nuo dusios, Eik suniui seko pjaut! . Nebera zmoniskumo visi dirba atsipalaidave ir isizioje kas I burna imes daugiau ta Ir priziures, be pasiaiskinimo mest lauk gal Tada susimastis kad toki darba reikia dirbti o me durniu volioti!   ATSAKYTI
milda 2015-12-09 01:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kazkodel gydytojai labai nenori oalikti ligonineje nakciai. Taip pat buvo ir mano sensliui, Ji pralaike 4 valandas su temperatura ir dusuli. padare tyrimus Kauno klinikose ir paleido. Pasirodo buvo plauciu uzdegimas. Tik musu atveju padejo seimos gydytoja (prieme be talonelio) ir isgelbejo seneliui gyvybe. Taip buvo ir drauges tsciui. Paleido nakti is trecios ligonines su embolija. Zodziu labai blogas daktaru poziuris i pagyvenusius zmones.   ATSAKYTI
sigitas 2015-12-08 21:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
apie gydytoja ramanauska daug esu girdejes zmogus kaip gydytojas nera profesionalus bet stengiasi padeti zmogui nors ir nenustato diagnozes pacientui bet mielieji zmones atpratinkim duoti sunkiai uzdirbtus pinigus daktarams ir jie privalo ziureti pacientus uztai gauna alga bet tiksliai zinau ir buvau susidures kaip vidaus ligu daktaras jis nera mediciniskai pasiruoses   ATSAKYTI
Ala 2015-12-08 19:56:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
O aš esu susidariusi visiškai priešingą nuomonę apie šį gydytoją.
Duokdiev kiekvienam tokio sąžiningumo ir atsakingumo.   ATSAKYTI
taip 2015-12-08 19:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
nesu susidūrusi su šiuo gydytoju , tik esu girdėjusi daug anekdotų apie jo taupumą ir skriagumą , jau vien faktas , kad jis nesinuomoja buto , o gyvena ligoninės palatoje , daug ką pasako   ATSAKYTI
Jeronimas 2015-12-08 19:15:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai panasu i plauciu embolija, padarius rentgena turetu matytis, nes susidares kraujo kresulys nukeliauja i plaucius ir apmirsta plauciai. Po kiek laiko kraujospudis nukrinta, zmogui tampa geriau, bet kresulys toliau zudo plaucius. Isgyvenamumas, priklauso ar gydytojai atranda ar ne, ir ar lasina trombus skaidancius vaistus. Spreskite patys   ATSAKYTI
kaunietė 2015-12-08 19:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Lietuvos medicininės paslaugos yra geros ir kvalifikuotos.
Kodėl dauguma išvykusių gyventi į užsienį grįžta gimtinėn gydytis?
Gydosi viską: pradedant odontologija baigiant širdies veiklos sutrikimais, stuburo operacijomis, ginekologinėmis operacijomis ir t. t.
Aplaidumas būtų, jei gyd. V. Ramanauskas nepadaręs TYRIMŲ išleistų ligonį į namus. Regis, padarė, ligonio būklė taisėsi. Juk yra objektyvių rodiklių, kurie liudija, jog taisėsi....
Žinoma, artimiesiems labai skaudu ir jie linkę manyti kitaip.   ATSAKYTI
Unfortunately 2015-12-08 16:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
BAISU. VA,TOKIE MUSU GYDYTOJAI,JIEMS SVARBIAUSIA GAUTI PINIGU IR DAR LABIAU ISKAUDINTI ZMOGU. ILSEKITES RAMYBEJE,PONAI EDVARDAI. UZJAUCIU ARTIMIESIEMS.   ATSAKYTI
Barbora 2015-12-08 15:02:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Senus žmones nori išnaikinti, kad nemokėti jiems pensijų, senas reiškia nereikalingas, o kad negadintų statistikos, kad mirė ligoninėje, tai it išsiuntė mirti... namo. Baisu..............   ATSAKYTI
BUSIMAS INVALYDAS 2015-12-08 13:43:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
NIEKO NUOSTABAUS,TOKIA MUSU MEDICINA,TAI NE SEIMO PIRMININKES SUNUS DINGES,KAI VIENAS DEDA PASTANGAS SUGRAZYNTI RANKA,TAI DVI MEDYKES TAIP NUGYDE,KAD PEREIKS DET ENDOPROTEZA,O VILNIAUS UNIVERSITEINES LYGONYNES MEDIKAS ISVIS SOKYRAVO.....   ATSAKYTI
kkk 2015-12-08 13:33:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagal zmogaus skunda, galima manyti kad, infarkto pozymiai. Reikalinga atlikti koronografija. Galimai uzsikimsusi kraujagysle. Pacientas galejo dar ilgai gyventi.   ATSAKYTI
Ar 2015-12-08 12:16:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar bus šioj ,visus LR piliečius suinteresuotus sveikatos apsauga, LETUVOS SEIMO SVEIKATOS KOMITETO BALSAS? Kaip LR rinkėjų dauguma gali Išreikšti savo valią???   ATSAKYTI
Giedrius 2015-12-08 11:29:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Skaudus įvykis abiem pusėm - ir Velionio artimiesiems, ir gydytojui. Ypač artimiesiems. Užuojauta jiems. Tačiau, velioniui buvo 77 metai, buvo sirgęs vėžiu.
Panašu, kad gydytojas jam pagalbą suteikė. Ko gero neįmanoma buvo prognozuoti, kad paciento būklė greitai blogės ir baigsis mirtimi. Deja, tokia medikų kasdienybė.   ATSAKYTI
Ramune 2015-12-08 11:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kad kuo daugiau žmonių paviešintų gydytojų abejingumo atvejus, gal bent paviešinimas ant visus Lietuvos padėtų jiems atsakingiau žiūrėti į pacientus......   ATSAKYTI
Toks 2015-12-08 11:32:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Toks gydytojo Ramanausko paviešinimas ,daugiau SAM nieko nesiaiškinant, yra jau tam tikras sistemos pasmerkimas. Kodėl kyla savi linčo teismai Lietuvoje? Kaip jaučiasi dabar tas gydytojas ,kaip iš tikro buvo?  
Coco 2015-12-08 11:05:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Labai gaila artimųjų. Bet šiuo atveju kaltinti gydytojo negalima. Buvo atlikti visi galimi toje ligoninėje tyrimai, suteikta pirminė pagalba.Manau, kad pačiam daktarui labai ir labai nesmagi situacija, tačiau tokia jau medikų kasdienybė. Nors ir labai norisi, tačiau kiekvieno ligonio išgydyti nepavyksta, o aklai spėlioti kaip būtų buvę, jei būtų buvę, manau, šiuo atveju nekorektiška.
Užuojauta artimiesiems ir stiprybės pačiam daktarui.   ATSAKYTI
Lina 2015-12-08 09:37:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Iš tikrųjų, kodėl velioniui nepadarytas skrodimas?
Sakė, pasakė, pasakojo, perpasakojo - tai ne tie argumentai, kuriais reikia bandyti išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją .Emociškai visi linkę palaikyti velionio artimuosius, Tačiau nežinant atliktų tyrimų apimties ir objektyvių rezultatų, o šiuo atveju net tikslios mirties priežasties ( nebuvo skrodimo) - kaltinti gydytoją būtų vienpusiška ir nesąžininga.   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Maldeikienė parodė jautriausią savo pusę: prakalbo apie tėčio mirtį
REKLAMA
Pasienyje su Lenkija – vilkikų eilės (nuotr. stop kadras)
Vis garsiau pasigirsta nuomonės, kad koronaviruso sukeltos krizės akivaizdoje, Europos Sąjunga parodė neveiklumą ir negalėjimą dorotis su šia situacija. Kritikai pirštu beda ir ...
Remigijus Šimašius (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Nors koronaviruso atvejų Lietuvoje ir daugėja, Vilniaus miesto savivaldybės meras pasidalijo, kokie pokyčiai laukia sostinės gyventojų, tačiau pabrėžė, kad vis dar kyla ...
Linkevičius susitiko su Lenkijos užsienio reikalų ministru (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Pervežant kovai su koronavirusu reikalingus medicinos reikmenis ir įrangą, turėtume sulaukti NATO orlaivių pagalbos, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. „Man ...
Vytautas Kasiulevičius (nuotr. Fotodiena.lt)
Lietuvoje ir toliau augant užsikrėtusiųjų koronavirusu žmonių skaičiui, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Kasiulevičius perspėja, kad dėl to gali kilti rimtų sunkumų ...
(asociatyvi nuotr.) (nuotr. stop kadras)
Latvijoje ketvirtadienio vakarą dėl atvykstantiesiems matuojamos temperatūros nusidriekė 12 kilometrų laukiančių atvykti į Lietuvą automobilių eilė. Valstybės sienos apsaugos ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų