Arūnas Valinskas (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Arūnas Valinskas (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Kai Arūnas Valinskas ir jo suburta Tautos prisikėlimo partija (TPP) sėkmingai pasirodė rinkimuose, partijos įkvėpėjas ir idėjinis vadas sakė, kad ištikus krizei su jais bus linksmiau. Gal jau metas suskaičiuoti linksmybes? Pirmiausia, nė metų neišbuvusi partija skilo, po to kilusios intrigos leido Seimui iš pirmininko posto atstatydinti Arūną Valinską. Po apkaltos iš Seimo išlėkė Linas Karalius.

O Aleksandras Sacharukas neteko teisės drbti su slapta informacija ir dėl to išguitas iš kelių postų Seime. O kur dar Sauliaus Stomos suokimas „žaliaakei“ Rūtai, Antano Nedzinsko pajuokos vertos vedybos. Asta Baukutė, melavusi apie sutuoktinio sukeltą avariją su šviesoforo nuvertimu. Beje, šį triuką, tik dar sodriau, visai neseniai pakartojo Vincas Babilius.

Donalda Meiželytė irgi, regis, ne itin blaiviu protu kartu su draugužiu tikrino policijos operatyvumą. O kur ponia Inga Valinskienė, kojas TV ekranuose kilnojanti aukščiau, nei derėtų jos amžiaus ir stoto damai? Ir pats Arūnas Valinskas, užsiklijavęs raudoną nosį, TV studijoje tikrai ne apie įstatymus diskutuoja.

REKLAMA

Buvo A. Valinsko aplinkoje vienas solidus ir rimtas žmogus – kultūros ministras Arūnas Gelūnas. Bet ir tam trūko kantrybė.

Balandžio 1-osios „Savaitės“ studijoje svečiavosi neabejotinas Seimo „Auksinių svogūnų“ laureatas Arūnas Valinskas.

– Prisipažinsiu man labai patiko Jūsų klausimas: kažin kas tiek tokių atvedė į Seimą? Tai ką Jūs šiandien manote apie visą tą kompaniją, kurią atvedėte į Seimą

– Na, visų pirma, kalbėdamas apie „tokius“, aš kalbėjau ne tik apie tokius, kurie atėjo su mumis. Bet, kaip matom dabar, ir iš kitų partijų atsiranda gerokai drąsesnių pareiškimų ir veikėjų, kurie mus gerokai permuša. Kita vertus, tos didžiosios tradicinės partijos tiek daug priėmė iš mūsų atvestų, kurie jau turėtų būti geriečiais, kad mes plojam rankom ir džiaugiamės: atvedėm naujų politikų būrį.

– Bet aš pamenu ir dar vieną jūsų priešrinkiminę frazę. Jūs tada sakėte: jūs jau prisidirbote, duokite dabar prisidirbti mums. Pataikėte kaip pirštu į dangų. Tai dabar esate patenkintas ar kaip?

Politika nėra moteris, su kuria pabuvęs, jaustumeis patenkintas arba ne. Iš tiesų, galiu pasakyti, kad tikrai, padėjęs ranką ant širdies, jaučiu savo atsakomybę iš dalies, kartais ir kaltę, bet tie žmonės tiesiog buvo gerokai pastebimi dar prieš ateidami į Seimą arbą į politiką. Už tai jie visada būdavo pirmuose laikraščių puslapiuose.

– Kai jūs rinkote tuo metu žmones į savo partiją, prieš rinkimus, kuo Jūs vadovavotės? Jūs sakėte, kad jie buvo ryškūs. Taip, jie buvo pirmuose laikraščių puslapiuose, bet ar Jums svarbiausia buvo tas ryškumas ir jų skaičius, ar svarbiau buvo tai, kad tokie yra lengviau valdomi?

REKLAMA

– Ne, atvirkščiai, tokie yra sunkiau valdomi, nes jie yra asmenybės. Bet didžiausią problemą sudarė tai, kad po šituo šlovės, žinomumo šydu atėjo tie, kurie panoro patys valdyti. Ir tada teko priimti skausmingus sprendimus ir pasakyti: ačiū, bet mums nepakeliui.

– Aš taip suprantu, kad Jūs savo ateitį siejate su politika ir Seimo rinkimais?

– Nebūtinai tik su Seimo rinkimais. Yra daugybė veiklos sričių, kur tu, kaip visuomeniškai aktyvus pilietis, gali save realizuoti. Nebūtinai būti Seime.

– Bet Jūs dalyvausite rinkimuose?

– Aš asmeniškai – taip.

– Labai puiku. Tai aš noriu klausti: iš tų, kuriuos jūs atsivedėte, kam dar rekomenduotumėte daryti tą patį?

– Aš visiems visų pirma rekomenduočiau labai gerai pagalvoti, ar tikrai nėra geresnių užsiėmimų.

– Inga Valinskienė... Kaip ten su jos dalyvavimu Seimo rinkimuose? Vieną kartą ji sako, kad nedalyvaus, kitą kartą sako, kad sąraše yra, paskui Jūs iš ryto sakote, kad lyg ir neturėjo dalyvauti, po pietų ji sako, kad dar pagalvos.

– Tiesiog sąraše ji atsirado dėl to, kad, sudarydami bendrą sąrašą, įtraukė visus Seimo narius. Inga, kiek aš žinau, savo sutikimo tikrai nepatvirtino, nedavė.

– Kaip dabar taip atsitiko, kad ne tik Jūsų žmona, bet ir Jūs pats niekaip negalit išsiaiškinti to Konstitucinio Teismo (KT) sprendimo, kuriuo Seimo nariams draudžiama dalyvauti TV projektuose, vesti laidas, šokti, dainuoti ir t.t .?

– Atrodo, kad tie žmonės, kurie labiausiai matomi, ant kurių galima labiausiai loti, griauna valstybės pamatus. Negi nėra kitų dalykų? Be abejo, kai nesugeba suorganizuoti Energetikos ministerija per trejus su puse metų nieko ypatingo, tai tada kalti kas? Na, aišku, Valinskas, Babilius, Baukutė ir t.t. Baukutė, nes pradėjo griauti valstybę, kai maitino krūtimi vaiką, Valinskas, apskritai, kad atėjo, Valinskienė, kad šoka, kiti, kad dainuoja, kiti, kad sėdi ir šneka ir t.t. Gal atmeskim tuos etikečių kabinimus ir paprastai pažiūrėkim, ar nėra valstybėje daugiau problemų.

REKLAMA

– Tai yra nesolidu, tai neatitinka KT išaiškinimo, ne tuo turėtų užsiiminėti Seimo narys.

– Teismo išaiškinimą tikrai atitinka, nes ten nekalbama...

– ... konkrečiai apie Valinskus, taip ten nėra pasakyta, kad jiems to negalima daryti. Sutinku.

– Nenoriu nei pulti, nei gintis, bet ten tikrai parašyta, kad Seimo narys negali gauti papildomo atlygio, išskyrus kūrybinę veiklą.

– Prezidentę Jūs pirmiausia pavadinote „ponia“, kiek paabejojęs pervadinote „panele“ , bet rašinys vis tiek vadinosi „Ponia Prezidente, argumentais dėl pensijų atstatymo pjaunate grybą“. Baigėsi viskas tuo, kad Prezidentė Jūsų leksikone tapo „boba“. Visai neseniai išgirdome, kad Premjeras taip pavargo, kad jau nebėra Premjeras Andrius Kubilius, o rašytojas Kubilinskas, kuris seka pasakas. Tai čia, Jūsų manymu, kas: rimto politiko solidūs argumentai ar šoumeno trumpomis kelnytėmis šėliojimai, kurie, pirmiausia, kenkia jam pačiam?

– Ne, man tikrai nekenkia. Aš tikrai jaučiuosi savo vietoje ar dirbčiau Seime, ar ateityje dirbsiu TV, ką dariau anksčiau. Jeigu tu sugebi tai, ką nori pasakyti, įvilkti į paradokso, ironijos arba šiek tiek sarkazmo drabužį, kodėl tu to negali padaryti? Nereikia sėdėti tokiom kaip Andriaus Kubiliaus užgriuvusiomis akimis, rūpestis veide, rūpintojėlio poza...

– Bet jis iš tiesų turi daug rūpesčių šitoje valstybėje.

– Bet nemažą dalį patys ir pridirbo.

– Ir Jūs taip pat, nes Jūs šitoje koalicijoje.

– Be abejo, taip, tai mes dabar ir klausiam: tai kur tie marsiečiai, su kuo mes kariausim?

– Jums Kultūros ministru nepavyko tapti tiesiog per Prezidentę. Bet ar nėra Jūsų planuose vidaus reikalų ministro posto, nes dabar Jūsų partija su Prezidente yra kaip ir sąjungininkai, suprask, dabar turite Prezidentės užtarimą?

REKLAMA

– Tikrai nėra dabar, nors pagal išsilavinimą nėra pareigų, kurių negalėčiau užimti (juokiasi). O jeigu atvirai, tai, netgi teikdami kultūros ministrą, mes žinojom, kuo tai baigsis. Kadangi aš buvau partijos pirmininkas ir pats pasirašiau teikimą.

– Tai jūs erzinot Prezidentę, specialiai tai darėt?

Politika – toks žaidimas ne ant vienos lentos. Kartais ne visada supranti, ką mes čia žaidžiam – ar šachmatais, ar šaškėm, ar tiesiog sprigtukus. Aš 100 procentų žinojau, kaip bus, taip ir įvyko. Dabartinėje situacijoje nematau nei galimybių, nei noro jokio neturiu... O šiaip – gera idėja. Aš dar pagalvosiu.

– Ačiū, pone Valinskai, už šitą pokalbį.

– Ačiū, Nemira, ir, kaip sako vienas Jūsų kolega, iki rytojaus.

Nemira PUMPRICKAITĖ

:)
2012-04-02 00:25:06
Waw:)Buva lingsma paskaititi>
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
na 2012-04-02 14:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai šitas klounas dar apie išvaizdą kalba, tai jau visai> Psižiūrėk į vedrodį kaip atrodai. baisesnis už baisų.    ATSAKYTI
Kaubojus 2012-04-02 14:20:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šitas Kvailinskas yra tiek durnas , kad ir nebesupranta, kad jis pats ir yra tikrų tikriausias marsietis...Vakar bandžiau žiūrėti "Svogūnus". Žemiau kanalizacijos lygio; o jau pats marsietis Kvailinskas- tokio žemo lygio kvailus juokelius laidė- vargo vakarienė; atrodo, kad ėjimas į Seimą ne tik nepadarė iš jo "politiko"- jis dar ir turėtą humoristo kvalifikaciją yra praradęs. Nebuvo jis labai geras homoristas- bet dabartinis lygis- tragiškas.   ATSAKYTI
Vida 2012-04-02 14:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Liga progresuoja, matosi atsakymuose, atseit KT nekalba apie Valinskų dalyvavimą "šou", arba apie kariavimą su 'marsiečiais", kurių jis atseit nepažįsta, nenori pripažinti, kad Landzbergis omeny turėjo visus FSB agentus Lietuvoje, kurie viskam priešinasi. Ne, rinkėjai šį kartą nebalsuos už "artistus-ligonius".    ATSAKYTI
jo 2012-04-02 14:05:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
valinskas galvoja,kad is yra Dievas ir tuo viskas pasakyta.Taciau aciu Dievui(ne valinskaui),kad daugelis zmoniu juo netiki t.y ateistai.    ATSAKYTI
Gaidys - 2012-04-02 12:47:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Vaktybininku" atskradintas marsietis.   ATSAKYTI
Marsietis nuotraukoje 2012-04-02 12:39:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasiimk veidrodi, zioply, ir pamatysi!   ATSAKYTI
lanz nustate 2012-04-02 12:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dirbau viename UABe, atstovu LT regione is visos gausybes imoniu, atsimenu viena savininka - pridurka, amzinos pretenzijos, uzssisako viena -nuvezi -netinka -reikia kito, vaipymaisi , issidirbinejimai. Paderinau su savo savininku , isaiskinau jam situacija ir pasiuntem ant triju raidziu rusiskai!
Tai va kubilo-sekmoko ir co gaujos elgesys su Gazpromu ir RU labai primena ta pridurka, buv. mano klienta. Tai dar dziaukimes , kad RU dar isvis kalba ir kranu neuzsuka, nuo to 20metu lojimo,ir dar pries monopolini tiekeja, lanzberghines-kubilines gaujos!- gelezines kantrybes rusai, LT tiekiamas duju kiekis toks ar gal mazesnis negu vieno Maskvos rajono, ir jie galetu ramiai nusisukti! Debiliai, jei patys besmegeniai, tai gal specialistu paklausikit!!!!

Reiketu nuskausminti ir kubila ir palaiki, kubiliu uz absoliutu bardaka vyriausybeje, ir palaiki kaip k=debilizmo valdzioje isdava!!!!
O geraiusiai visa ta gauja isvyti ir paankstinti rinkimus, o dar geriau kokiems 4-5 metams ivesti prezidentini valdyma, tegu partines gaujos issikuopia ir atsikrato debiliu savo virsunes, tegu issigrynina savo programas ir nustoja S...da malti!
   ATSAKYTI
Pikasas 2012-04-02 10:13:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KOKIOS "ŠOUMENIŠKOS" TENDENCIJOS LIETUVOJE? (DVI DALYS)

Po dar vieno A.Valinsko šou projekto - "Auksinių svogūnų" apdovanojimo koncerto kilo kai kurių minčių. Interento komentarų puslapiuose radau daug pagiežos. Turiu kiek kitokią nuomonę, negu daugelis, ją liejančių. Manau, kad šį kartą "Auksinių svogūnų" renginys, lyginant jį su kai kuriais ankstesniais, buvo paruoštas ir vykdomas pakankamai profesionaliai, be didesnių trūkčiojimų. Net ir demonstruojamas sarkazmas, mano supratimu, neperžengė etinių tokios pramoginės laidos ribų.

Kadangi Balandžio 1-osios "Melagių diena" baigėsi, tai galima pakalbėti apie mūsų šalyje ryškiausias įvairių sričių "šoumeniškas" patirtis. Apie televizijų scenos meistrus, pajėgius sudominti įvairaus skonio žiūrovus savo įvairiomis programomis, šį kartą nekalbėsiu. Jie dirba savo darbą, prisiderinant prie žiniasklaidos savininkų tikslų, publikos skonio ir programų vedėjų mentaliteto, reikalavimų ar įnorių. Kartais - keistų ar net lėkštų. Tai verslas, kuris moka mokesčius valstybei, vadinasi, bent jau finansiškai naudingas mums visiems, gyvenantiems mūsų nuostabaus grožio šalelėje. Kaip jis veikia žiūrovus - būtų atskira tema...

Kai pradedama kalbėti apie Lietuvos politiką ir politikus dažnai panaudojamas žodis "šoumenai". Kaip televizijose yra "šoumenai - žvaigždės", taip ir politikoje netrūksta "politinių šoumenų - žvaigždžių". Gal skaitančių šį komentarą nebūsiu suprastas, tačiau tokias iškiliausias "žvaigždes" politikoje matau ne ten, kur visi įpratome pirštais rodyti. Teigti, kad A.Valinsko sąrašinės komandos nariai + Antanas yra didesni "politiniai šoumenai" už visą tuntą laaaabai patyrusių seimūnų, tikrai negalėčiau. Bent jau daugelis iš jų tukrai nėra ir nebuvo pavojingiausi mūsų šalies nepriklausomybės ir demokratijos siekiams. Manau, kad dėl jų, santykinai, daugelio jauno amžiaus jiems nereikėjo "išsiliustruoti" tame ilgame 1560 KGB "bildukų" sąraše ar kišti kaip stručiai galvas į smėlį, laukiant gal audra pro šalį praslinks.

Bijau, kad tas "liustracijos" šešėlis vis dar klaidžioja mūsų politikoje nerasdamas sau padorios vietos ir raiškos. Turiu liūdną nuomonę, kad jis persekioja mus visą atgautos Nepriklausomybės laikotarpį. Gerai, palikime tą seną "kontorą" ir jos "kontorinius" neaptarę jų praeities. Kur kas tikslingiau analizuoti dabartį ir su ja susijusius politikų veiksmus, bei kitas realijas.

Nėra labai lengva atsirinkti, kas yra kas dabartiniame Seime, tačiau įmanoma. Tam būtina stengtis ne tik girdėti ką kas kalba ar matyti kas ką daro, bet ir suvokti, kodėl taip ar kitaip yra elgiamasi, t.y. išsilavinti "politinę klausą". Dar svarbiau suvokti ar ta raiška yra prasmingai nukreipta visos visuomenės ar bent jau didelės jos daugumos interesais, ar tai labiau naudinga grupiniams bei privatiems interesams tenkinti.
   ATSAKYTI
Pikasas2 2012-04-02 10:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Nemažą demagoginės raiškos potencialą įžvelgiu LSDP, TT ir DP aktyvistų tarpe. Sakyčiau, kad jų atstovai netgi pasiskirstę pagal atskiras temas. Tik patys iškiliausi "šoumenai žvaigždės" turi galimybę mulkinti žiūrovus ir skaitytojus įvairiomis temomis, kurias patys gali pasirinkti. Šalia čia paminėtų trijų partinių darinių yra dar nemažas skaičius jų satelitų, kurie stengiasi įtikti galingiausiems, gal tikėdamiesi ir jiems koks skanus kasnelis nuo šventinio valdžios stalo atiteks. Kai kas gal ir apgraužtu kaulu pasitenkintų...

Negaliu teigti, kad "Permainų koalicijoje" visiškai nėra "politinių šoumenų". Netgi TS LKD gretose vieną kitą tokį galima įžvelgti. Kaip juos vertinti, tektų kalbėti dėl kiekvieno atvejo atskirai. Net ir tie, kurie reiškiasi pasinaudodami "šoumenų" metodais, tikrai ne visada atneša tik žalą. Kartais jų aktyvi veikla neleidžia snausti bendražygiams ir skatina kartu ieškoti pozityvių sprendimų opiais visuomenei klausimais. Neminėsiu šį kartą jokių konkrečių pavardžių, nors sugrupuoti daugelį pagal tam tikrus "šoumeniškus" parametrus nebūtų sunku. Netgi išsakant nuomone, kas kokiu smuiku tame Seimo orkestre griežia, būgnelį garsiai barškina ar dūdą prieš vėją ar pavėjui pučia. Jei praplėstumėm ratą į valdininkų, įvairių pareigūnų, žiniasklaidininkų pasaulį, tai toks "šoumenų" sąrašas būtų netgi labai ilgas.

Visada pasitikėjau ir dabar tokio pasitikėjimo nesu visai praradęs, kad esame gabi Tauta, kurios politinio sąmoningumo lygis nestovi vietoje. Jei jis kyla nelygia kreive, o su tam tikrais trūkčiojimais, tai mūsų visų tikslas - stengtis to išvengti. Kiekvienam būtų kur kas būtų maloniau, kai jis pats savo pastangomis sugebėtų viską įvertinti ir per balsavimus galėtų tiksliai apsipręsti. Jei dauguma rinkėjų panorės turėti tokią Lietuvą, kurioje būtų saugu ir patogu gyventi teisingumo supamoje terpėje, tai tokią ją ir turėsime. Reikia tik labai to norėti ir labai dėl to stengtis. Na, o jei rinkėjų dauguma pasirinks tokias jėgas, kurios mus nublokš atgal, tai tada beliks stengtis, kad neatsirastume ten, iš kur paskutinę įmanomą Kovo 11-osios vakaro valandą išsprukome. Kovo 12d. dienos rytą LTSR nepriklausomybės laukė laukė kilpa, su 5 metų "stepais" - tarpais, kuriais norėjo trepsėti persigandę AMBrazausko "suvereniteto suverenitete" šalininkai. Jei pasirinkome ES ir NATO, tai eikime ta kryptimi nebesigręžiodami atgal. Mūsų pačių, mūsų vaikų ir anūkų labui...


   ATSAKYTI
Rainys 2012-04-02 06:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Valinskui tikrai yra už ką įspirti, tik visai ne už tai, už ką bandė įspirti Pumprickaitė. Viską pasako jos užvažiavimas ant Valinskienės dėl kojų kilnojimo, neva nederančio tokio amžiaus ir tokio stoto moteriai. Kokio amžiaus, kokio stoto, Nemira? Inga yra graži ir talentinga moteris, ko niekad napasakysi apie tave, bezdžionėle. Ką, pavydas graužia?
Panelei prezidentei Valinskas irgi teisingai buvo užvažiavęs, dar ne taip reikėjo. Ir visokie Sacharukai, Baukutės, Meiželytės ir Stomos, kaip žinia, jau seniai pašalinti iš TPP, taip kad galėtum, Nemira, lazdavoti ne Valinską, o tuos skaldytojus priėmusias partijas.
Man nepatinka kas kita - kad po susijungimo su liberalcentristais Valinskas prarado veidą, tapo "valstybininkų" klano žmonių - visokių Dabašinskų ir Baliukonių - įrankiu. Jau ir Grybė jam tapo gera, ir mirtino pavojaus iš Rusijos (kurią Landsbergis išvadino "marsiečiais") jis nejaučia - štai tokios Valinsko metamorfozės tikrai neramina.   ATSAKYTI
KVAKAS 2012-04-02 06:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KAIP ŠIS PUMPURĖLIS NESUPRANTA, KAD VYRIAUSIAS MARSIĖTIS YRA JIS PATS.   ATSAKYTI
Marsieciai puola 2012-04-02 00:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kubilistano CCP   ATSAKYTI
:) 2012-04-02 00:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Waw:)Buva lingsma paskaititi>   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Vasara
BNS pateikia svarbiausių ketvirtadieno naujienų Lietuvoje ir užsienyje apžvalgą: Viruso plitimas. Per parą Lietuvoje patvirtinti trys nauji koronaviruso ...
Teismas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Teismas nurodė grąžinti prokurorą Julių Rėksnį į buvusias pareigas Vilniaus apygardos prokuratūroje, nes jam skirta nuobauda už tarnybinį nusižengimą buvo neproporcinga ...
Sergamumas Covid-19 lietuviams – nė motais: skristi bijo, bet gaili atostogų (nuotr. stop kadras)
Saulėtos atostogos Bulgarijoje apkarto šimtams lietuvių, nes išgirdę, kad nuo šiandienos grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų saviizoliacija, atostogaujantys tautiečiai prabilo ...
Istorinis įvykis Lietuvoje – pristatė unikalią, pirmąją pasaulyje skaitmeninę monetą (nuotr. stop kadras)
Istorinis įvykis numizmatams ir ne tik – Lietuvos bankas pristatė unikalią, pirmąją pasaulyje, skaitmeninę kolekcinę monetą LBCOIN. Naujiena skirta pagerbti 1918 metų ...
Neeilinė išminavimo operacija Kaune: upelyje – pavojinga bomba (nuotr. stop kadras)
Neeilinė išminavimo operacija Kaune dėl kurios dienai uždaryta visa gatvė. Upelyje tvarkdariai aptiko šimtą po ketvirtį tonos sveriančių galimai ypač pavojingų aviacinių bombų. ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų