Karbauskis laikėsi žodžio: pasitraukė iš Seimo Papildyta 13.04

Ramūnas Karbauskis ištesėjo pažadą ir atsisakė Seimo nario mandato. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) antradienį posėdyje nusprendė patenkinti politiko prašymą. 

Ramūnas Karbauskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

VRK posėdžio metu taip pat pripažino, kad į parlamentą patenka pirma po brūkšnio valstiečių rinkimų sąraše likusi Asta Kubilienė.

VRK posėdžio transliacija:

Praėjusį ketvirtadienį R. Karbauskis pranešė, kad traukiasi iš Seimo. Tačiau jis pažymėjo, kad yra viena aplinkybė, kuri galėtų pakeisti jo sprendimą, jei valdantieji paprašytų jo likti.

„Viena aplinkybė galėtų pakeisti. Jeigu Seimo dauguma paprašytų manęs to nedaryti. Aš antradienį kreipsiuosi į Vyriausiąją rinkimų komisiją su pareiškimu. Jie turi laiko iki antradienio. Visi suprantame, kad to nebus. Niekas neprašys ir iš pradžių džiūgaus, o po to pradės gailėtis“, – teigė R. Karbauskis.

Seimas praėjusią savaitę tvirtindamas parlamento vadovo pavaduotojus atmetė valstiečių pasiūlytos Aušrinės Norkienės kandidatūrą. Visi kiti pasiūlyti vicepirmininkai, tiek nuo valdančiųjų, tiek opozicijos buvo patvirtinti.

Be savo atstovo Seimo vadovybėje likę valstiečiai žada kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl to, kad didelė politinė grupė atsidūrė blogesnėje padėtyje nei maža grupė. 

Tarp opozicinių frakcijų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turi 32 atstovus parlamente, Socialdemokratų partija – 12, Darbo partija – dešimt.

R. Karbauskis buvo 1996–2000, 2000–2004 metų ir 2016–2020 metų Seimo kadencijų parlamentaru.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-11-24 13:10:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai ,kad vyras laikosi duoto žodžio.
Atsakyti
-6

G
Genutė
2020-11-24 13:04:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis R.Karbauskis neleiskit trypti mūsų rinkėjų.Konservatoriai vėl mus murkdys skolose ir kerosis korupcija.
Atsakyti
-27

V
Vanga
2020-11-24 13:15:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokeriopos Jums sėkmės Gerb.Ramūnai.Pagyvensim-pamatysim,aš tvirtai tikiu,kad pamatysim ir KGB kar.dukters ir Šimonytės ir lanzbergių tikrąjį veidą ir žvilgsnį per grotuotą langą....
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (42)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų