Orų prognozė: iki savaitės galo laikysis saikinga šiluma

Didžiojoje Europos dalyje orus lemia tarp dviejų aukštesnio slėgio sričių įspraustas kelis centrus turintis ciklonas. Jis įtraukia vėsų orą toli šiaurės vakaruose ir plačiu lanku plukdo Baltijos krantų, taip pat ir Lietuvos link. Pakeliui šis oras įšyla, bet labai šiltas nėra. Kartu su šiuo srautu mus pasiekia ir negausūs lietaus debesys. 

Ruduo Vilniuje (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Ryto valandomis rūkas gana greitai pakils ir išsisklaidys. Debesuotumas nuo pat ryto bus menkas, dažnai ir pragiedrulių pasitaikys, todėl diena bus šviesi. Visgi į pajūrį ar Žemaitiją atplauks ir pavienių lietaus debesų, bet palis neilgai.

„Kitaip tariant, šiandien Lietuvoje bus gražūs spalio pradžios orai. Dieną vietomis, daugiausia vakarinėje šalies dalyje trumpai palis, čia galima ir perkūnija. Dieną šils iki 17–19 laipsnių šilumos, prie jūros bus apie 16“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.  

Ketvirtadienio naktį vietomis, dieną kai kur šalies rytuose truputį palis. Naktį vietomis rūkas. Oras naktį atvės iki 9–11, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos.

Penktadienį palynos labai nedaug, taip nutikti gali kur nors šalies vakaruose. Naktį atvės iki 7–9, prie jūros bus apie 11–13 laipsnių, dieną šils iki 14–16 laipsnių šilumos.

Kitomis šios savaitės dienomis irgi bus saikingai šilti orai, lietaus labai mažai.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis orai po truputį vės, bet šiuo metų laiku taip ir turi būti“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų