Pareigūnai ant kelio išvydo kraupų reginį: moteris detaliai papasakojo, kuo baigėsi vakaras

Policijos pareigūnai sulaukė iškvietimo dėl smurto artimoje aplinkoje. Tiesa, šįkart pora susikivirčijo ne kaip įprasta namuose, o pakeliui į namus. Į įvykio vietą atvyusius pareigūnus pasitiko kraupus vaizdas – viduryje kelio gulintis kruvinas vyriškis ir jo rankas laikantis jaunuolis. Vaizdas buvo toks lyg žmogus būtų partrenktas automobilio. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Vyriškį laikančio jaunuolio teigimu, grįždamas namo po išgertuvių vyriškis pradėjo muštis, o jo žodžius patvirtino kiti incidento liudininkai.

Moteris patvirtino, kad sumuštas asmuo – buvęs jos sugyventinis. Išaiškėjo ir kita netikėta aplinkybė – vyriškį sumušė pati moteris.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnai ant kelio išvydo kraupų reginį: moteris detaliai papasakojo, kas įvyko

„Norėjome jį parvežti namo... Jeigu taip putojasi, tai ką daryti? Galvojate aš užsileisiu? Trenkiau jį į žemę ir viskas“, – neslėpė ji.

Pasak moters, tokį jos poelgį išprovokavo pats vyras, kuris ją bandė smaugti, nutraukė jos grandinėlę.

„Jis būtų mane užmušęs, mane pačią trenkė į žemę jis“, – neslėpė buvusi sumuštojo sugyventinė.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-09-20 10:30:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi Lietuvoje nieko gero nevyksta,kas verta dėmesio?Politikų rietenos,"žvaigždžių" sužadėtuvės ir skyrybos. Girtuokliavimas ir muštynėse pralietas kraujas ir t.t.Žiniasklaidai ir televizijai labiausiai rūpimas klausimas.NUSIBODO!.Sakoma-ką užprogramuoja žmogus, tas ir vyksta.Gal pradėkim pozityviai galvoti ir tikėkimės geresnio,o ne šlamštą kišti į galvas?
Atsakyti
-5

R
Roma
2020-09-20 12:54:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai pritariu Irenai. Televizija džiaugiasi radusi tokį "vaizdelį". O kiek šalyje gražių pavyzdžių! Deja, televizijos laidoms tie pozityviai netinka!
Atsakyti
-4

D
Daiva
2020-09-20 10:51:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada neziuriu sios laidos, esu maciusi tik fragmentiskai. Man ji yra amorali, zemo intelekto ir zemu instiktu zmonem. O "vaidina" pareigunai!!
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų