Karbauskis: būti „kosmonautu“ yra labai geras įvertinimas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis tikina, kad, kai oponentai išvadina jį ar jo bendražygius „kosmonautais“, tai jam pagyrimas. R. Karbauskis teigia, kad Lietuvos ekonomika išgyvena stebuklingą laikotarpį ir prie to nemažai prisidėjo dabartiniai valdantieji.

Karbauskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Kai kurių institucijų prognozės bei baimės dėl atlyginimų kritimo buvo nepagrįstos ir neracionalios. Ir rekordinis laisvų darbo vietų skaičius, ir nemažėjantys atlyginimai, ir vis dar sudėtinga situacija daugelyje kitų ES šalių galėjo prisidėti prie to, kad šiemet Lietuvoje stebime ir stebėsime rekordiškai didelę imigraciją“, − savo įraše socialiniuose tinkluose „Swedbank“ vyriausiąjį ekonomistą Nerijų Mačiulį cituoja valstiečių lyderis.

„Pasisakymuose apie Lietuvos ekonomiką vis dažniau girdime - „stebuklas”, „kosmosas”, „ekonomika sublizgėjo”, o užsienio spaudoje atsiranda antraštės apie „Lietuvišką sėkmės receptą“. Tai visus mus džiugina, suteikia tikėjimo geresne ateitimi, stiprina pasitikėjimą savo valstybe“, – teigė R. Karbauskis.

Anot jo, nepriklausomų ekonomistų vertinimai visiškai nesutampa su „elito“ nuomone, kad dabartinės valdžios sprendimai kvaili, pasižymintys tik draudimais, ribojimais, valdantieji yra „klounai“ ir „kosmonautai“.

„Suprantu Landsbergių, Kubilių, Gentvilų, Masiulių ir kitų liberalių požiūrių piliečių susijaudinimą, kad valdžia dar keturiems metams gali būti patikėta valstiečiams-žaliesiems, o ne „elito” atstovams, ir taip gali atsitikti, jei Tauta situaciją vertins taip, kaip vertina geriausi Lietuvos ekonomistai, netgi Lietuvos Prezidentas, kuris dabartinę Lietuvos ekonomikos situaciją „kosmosu“, – tvirtino R. Karbauskis.

Valstiečių lyderio teigimu, ant valdančiųjų „šiukšles“ nuolat pila žurnalistai, analitikai, komentatoriai.

REKLAMA

„Dabar madinga šnekėti apie gerovės valstybę, bet, vienintelis klausimas, kam tarnaus ta gerovė. Mes per visus šiuos ketverius metus parodėme, jog gerovė turi tarnauti visiems Lietuvos žmonėms, o ne „elitui”, kaip tai Lietuvoje buvo ne vieną dešimtmetį.

Lietuvos ekonomika „stebuklu”, „kosmosu” nepasidarė savaime. Jei mes būtume elgęsi kaip konservatoriai ir liberalai darė 2008-2009 metų ekonominės krizės metu, šalį buvo galima įvesti į visišką košmarą.

Tuoj ateis diena, kada Tauta turės nuspręsti, ar leisti tęsti gerovės valstybės kūrimą visiems jos gyventojams, ar vėl atiduoti į „elito” rankas, kuris pasirūpins, kad būtų taip, kaip buvo kelias dešimtis metų iki to, kai „kosmonautai-valstiečiai” atėjo į valdžią“, – rašė valstiečių lyderis.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 d.


Rašyti komentarą...
v
viltis
2020-08-25 16:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikiuosi nebusit perinkti ... lb tikiuosi
Atsakyti
-13

G
Gal kas
2020-08-25 18:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
gali paaiškinti šitam dvejetukinkui, kas yra jo atveju kosmonautas.
Atsakyti
-12

M
MES VISI KARTU
2020-08-25 19:01:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
NEDUOK DIEVE,MATYT IR GIRDET MELĄ,APGAULĘ,KERSTĄ,NETEISYBĘ,SĄVANAUDISKUMA SAU IR VAGIMS---VISA TAUTA PASAKYKIM-NEEEEEEEEEEEEEEE
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų