Skvernelis: turime būti pasirengę provokacijoms

Trečiadienį Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, susitikęs su krašto apsaugos bei vidaus reikalų ministrais, taip pat šalies saugumą užtikrinančių tarnybų vadovais, aptarė situaciją Baltarusijoje ir mūsų šalies tarnybų pasirengimą.

Saulius Skvernelis (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Premjeras pabrėžė, kad institucijų ir tarnybų pareiga – būti pasirengus bet kokiems scenarijams, užkirsti kelią galimoms provokacijoms pasienyje. Jei jos visgi įvyktų, privalu nedelsiant ryžtingai reaguoti.

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas Lietuvos ir Baltarusijos sienos apsaugai, per ją vykstančių asmenų kontrolei.

Susitikimo metu taip pat aptarti į Lietuvą atvykusios Baltarusijos opozicijos kandidatės į prezidentus Sviatlanos Cichanouskajos, jos šeimos ir aplinkos asmeninio saugumo klausimai. Institucijos įpareigotos suteikti visą reikalingą pagalbą bei apsaugą, atsižvelgiant į kandidatės ir jos šeimos poreikius.

Baltarusijos valdžia pirmadienį paskelbė, kad prezidentas A. Lukašenka rinkimuose surinko 80 proc. balsų ir buvo perrinktas dar vienai kadencijai.

Baltarusijoje netrukus kilo protesto akcijos prieš rinkimų rezultatų klastojimą. Opozicijos kandidatė rinkimuose Sviatlana Cichanouskaja antradienį iš Baltarusijos atvyko į Lietuvą. 


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-08-12 13:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Musė peraugo į dramblį. Kam ji tokia reikalinga ta jūsų Cichanovskaja. Visur nori būti pirmi, bet realybėj, tai uodegoj atsiduria
Atsakyti
-2

P
Petras
2020-08-12 13:40:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir vel Rusija puola
URA
Atsakyti
-2

V
Vitalijus.
2020-08-12 13:32:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is pradziu jus bukite pripazintais valdzios atstovai vagys sukcei!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų