saulius skvernelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius skvernelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius skvernelis“.

Konservatoriams ieškant pinigų gynybai, Skvernelis priminė pažadą: „4 metus nepadarė to, ką turėjo“

Seimas kiša pagalius į ratus vyriausybės užmojams kitąmet branginti degalus ir surinktus mokesčius skirti gynybai. Degalai brangs bent 3 centais mažiau nei siūlė vyriausybė. Tačiau turėtų labiau brangti elektroninės cigaretės. Brangs ir alkoholis, dėl ko alkoholio prekiautojai baiminasi dar didesnio lietuvių plūstelėjimo į Lenkiją.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Skvernelis neatmeta galimybės kreiptis į FNTT dėl Navickienės įmonės vykdomų statybų

Po žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie atsistatydinusios socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės vyro Mindaugo Navicko įmonės Vilniaus oro uoste vykdomas statybas, opozicinės Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Saulius Skvernelis neatmeta galimybės situacijos įvertinimo prašyti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT). „Man atrodo, kad po šios dienos žiniasklaidos straipsnių, yra pagrindas kreiptis į FNTT dėl galimo neteisėto praturtėjimo“, – žurna...

Skvernelis įvertino Širinskienės sprendimą jungtis prie „Nemuno aušros“: ji tikrai bus kitame Seime

 Agnės Širinskienės sprendimą jungtis prie „Nemuno aušros“ ekspremjeras Saulius Skvernelis vertina kaip strateginį žingsnį, leisiantį politikei dar kartą patekti į Seimą. Visgi, parlamentaras sako, kad pirminius planus jungtis prie jo vadovaujamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ galėjo sujaukti ir partijoje esanti konkurencija dėl sąrašo į Seimą. „Prisijungusi prie šios partijos Agnė Širinskienė tikrai bus kitame Seime“, – Eltai teigė S. Skvernelis.

Skvernelis: palaikysime pelno mokesčio, akcizų tabakui ir alkoholiui didinimą skirtą gynybai

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad iš siūlymų papildomam gynybos finansavimui, jo vadovaujama politinė jėga parlamente palaikys pelno mokesčio, akcizų tabakui ir alkoholiui didinimą bei laikino bankų solidarumo įnašo pratęsimą. Jis tikino kitiems siūlymams nepritarsiantis. „Procesas juda chaotišku būdu, nustumtas į popietinę darbotvarkę kažkodėl, mes laikysimės tos pačios nuostatos.

Skvernelis: Sinkevičius galėtų būti kompromisinis kandidatas į EK

Opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad valdantiesiems nepristačius Lietuvos kandidato į Europos Komisiją (EK), kompromisiniu variantu galėtų būti iki šiol komisijoje dirbęs jo partijos kolega Virginijus Sinkevičius. „Aš kalbu labai rimtai, tai matau kaip realią, kompromisinę kandidatūrą – pono Sinkevičiaus.
Aktualijos 2024-06-18

Tarp galimų ministrės Navickienės vyro ryšių – vieno didžiausių Vokietijos viešnamių tinklų vadovas

Socialinės apsaugos ministrės Monikos Navickienės vyro verslo ryšiai kelia vis daugiau klausimų ir klampina pačią ministrę. M. Navickienė patvirtino, kad ji šeimomis retai, bet bendrauja su vyro verslo partneriais, tarp kurių ne kartą už sukčiavimą teistas ir netgi už grotų sėdėjęs Vilhelmas Germanas. Nors jis teistas už pinigines aferas, bet ir toliau sukasi finansų srityje, o vienas iš jo partnerių ir yra M. Navickienės vyras.

Saulius Skvernelis prapliupo juoku: mesta užuomina Blinkevičiūtei buvo daugiau nei aiški

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ Europos Parlamento rinkimuose iškovojo vieną mandatą ir į Briuselį vyks dabartinis eurokomisaras Virginijus Sinkevičius. Tai gali reikšti, kad šis politikas nefigūruos partijos Seimo rinkimų sąraše arba figūruos, bet su mintimi toliau dirbti Briuselyje, o ne Lietuvoje.

Skvernelis tikisi, kad demokratai iškovos bent vieną mandatą EP rinkimuose

Iš anksto balsavęs opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis sako besitikintis, kad jo partija sekmadienį vyksiančiuose Europos Parlamento (EP) rinkimuose iškovos bent vieną mandatą. „Tikimės minimaliai bent vieno mandato, o jeigu bus daugiau negu vienas, rezultatas bus tikrai labai geras“, – trečiadienį Lukiškių aikštėje žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Skvernelis sako, jog LSDP turėtų aiškiai įvardinti, kas ves jų partijos sąrašą į Seimą: situacija atrodo nelabai solidžiai

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) turėtų aiškiai įvardinti, kas ves politinės jėgos sąrašą į Seimą. Anot ekspremjero, dabartinė situacija, kai socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė nesiima aiškios lyderystės šiuo klausimu, atrodo nesolidžiai. „Socialdemokratų partijos pirmininkė netrykšta noru imtis pačių sunkiausių pareigų mūsų valstybėje. Tikrai tai yra labai sudėtingos pareigos. Gaila, kad taip yra.

Skvernelis abejoja, kad Landsbergis kandidatuos į EK: koalicijos partneriai nesiruošia palaikyti

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis mano, kad koalicijos partneriai neparemtų konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio kandidatūros į eurokomisaro postą. „Kalbant apie Gabrielių Landsbergį, visgi manau kad jam tikrai būtų sudėtinga.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų