Savaitės pabaiga bus karališka – spėkite pasidžiaugti tokiais orais

Orus beveik visoje Europoje dabar lems labai didelė menkai debesuota aukšto slėgio sritis. Lietaus debesis ji jau perskyrė ir vieni liks pietuose, Balkanų šalyse, kiti – toli šiaurėje. Orus Lietuvoje lems centrinė aukšto slėgio srities dalis, todėl čia bus ramu, dieną saulėta ir nė lašo lietaus.

Vakar Lietuvoje nemažai lijo, bet vakare lietus pasibaigė. Šiąnakt Lietuvoje ir jos apylinkėse gana smarkiai išaugs atmosferos slėgis, todėl ne tik lietaus debesys bus nuslopinti, bet ir visi kiti, todėl daug kur bus tiesiog giedra. Vėjas nepastovios krypties, silpnas.

Rytojaus rytas bus ramus, gražus ir saulėtas. Atrodo, tokia pat bus ir diena, danguje nė debesėlio, todėl apie lietų kalbėti nėra kaip – iš giedro dangaus nelyja. Vėjas nepastovios krypties, silpnas, dažnai ir visai jokio.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi puikūs orai. Naktį dangus bus menkai debesuotas, dieną tiesiog giedras ir saulėtas, todėl lietaus nebus nė lašo. Vėjas ir naktį, ir dieną bus nepastovios krypties, silpnas, dažnai ir visai jokio. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 10 – 12, pietuose kai kur 8 – 10 laipsnių, dieną šils iki 23 – 25 laipsnių, kur nors šalies pietuose ir vos daugiau“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Per kitas dvi paras orus lems ta pati centrinė aukšto slėgio srities dalis, todėl debesuotumas bus menkas, lietaus – nė lašo, nežymiai skirsis tiktai oro temperatūra – penktadienio naktį atvės iki 12 – 14, šeštadienio naktį 14 – 16 laipsnių, dienomis dažniausiai šils iki 26 – 28 laipsnių. Labai panašūs orai bus ir sekmadienį.

„Kitaip tariant, savaitės pabaiga bus tiesiog karališka“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų