Savaitgalį laukia puikūs orai, bet iki to sulauksime ir lietaus, ir perkūnijos

Dėl teisės lemti orus Europoje dabar kovoja nuo Atlanto per Britaniją bei Prancūziją į rytus nutįsusi aukšto slėgio sritis ir ties Skandinavijos bei Baltijos šalimis įsitvirtinęs ciklonas. Ketvirtadienį jie vienas kitam nusileisti neketina, todėl Lietuvos link ir toliau keliaus vėsūs orai iš šiaurės, lietaus irgi bus nemažai.

Vasariškas lietus (nuotr. J. Auškelis)

Lietuvoje ketvirtadienio rytas daug kur bus gražus, bet vėliau dangų vėl nusės lietaus debesys, vėl pradės lyti, kai kur ir ne po kartą. Kai kur gali nupilti ir smarkiai, ir su perkūnija. Vėjas išliks.

„Kitaip tariant, ir ketvirtadienį orai bus šlapi. Dieną dangų vėl nusės lietaus debesys, iš kurių nuolat tai šen, tai ten lis lietus, kai kur gana smarkus, su perkūnija. Vėjuota bus ir naktį, ir dieną. Naktį atvės iki 10 – 12, rytuose 9 – 10, prie jūros 13 – 15 laipsnių, dieną šils iki 18 – 20, pietuose kur nors iki 21 laipsnio šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija. 

Penktadienio naktį palis kai kur iš pavienių debesų, dieną vėl daug kur lietus, bet dažniausiai neilgai trunkantis. Naktį atvės iki 8 – 10, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 20 – 22, šalies pietuose ir 23 – 24 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Ir šeštadienio, ir sekmadienio naktimis palis labai nedaug, o gal ir visai nelis, tačiau dieną neilgai trunkantis lietus užsimiršti neleis, o ir saulė dažnai nušvis. Be to, orai atšils – šeštadienį daug kur bus jau iki 25 – 26 laipsnių šilumos, šiltas bus ir sekmadienis.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis Palangos paplūdimys gali būti tuštokas, užtai mėgėjai grybauti jau džiaugsmingai trina rankomis – drėgmės tikrai pakaks“, – pastebi sinoptikas N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų