Lukiškių aikštėje – nemokama pramoga lietuviško kino gerbėjams

Vilniaus miesto savivaldybė pirmadienį Lukiškių aikštėje pradeda istorinių lietuviškų filmų savaitę.

(nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Didžiuliame ekrane nuo 21 val. kas vakarą bus rodomas vis naujas istorinis filmas.

Pirmadienį sugiedojus himną nuo 21.05 val. bus demonstruojama juosta „Gimtinė“ apie iš JAV į motinos gimtinę grįžusio jauno žmogaus potyrius 1992 metais.

Antradienio vakarą numatoma rodyti istoriją apie tremtį „Tarp pilkų debesų“, trečiadienį – dramą apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje „Emilija iš Laisvės alėjos“, ketvirtadienį – dokumentinį filmą apie sklandytojus „Pakilau skrydžiui“, penktadienį – filmą „Širdys“ apie laukiančius širdies donorų ligonius, šeštadienį – nuotykių juostą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Visi kino seansai – nemokami.

Birželio viduryje Lukiškių aikštėje įrengdamas dirbtinį pliažą sostinės meras Remigijus Šimašius sulaukė daug kritikos dėl reprezentacinės šalies aikštės išniekinimo.

Seimas, reaguodamas į tai, skubiai priėmė specialų įstatymą, kad Lukiškių aikštė Vilniuje yra pagrindinė reprezentacinė Lietuvos valstybės aikštė su Vyčio monumentu, kad ji turi būti tvarkoma užtikrinant rimtį bei deramą pagarbą kovotojams bei sukilėliams, o jos naudojimas negali prieštarauti viešajai tvarkai ir gerai moralei.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų