Lukiškių aikštėje – nemokama pramoga lietuviško kino gerbėjams

Vilniaus miesto savivaldybė pirmadienį Lukiškių aikštėje pradeda istorinių lietuviškų filmų savaitę.

Didžiuliame ekrane nuo 21 val. kas vakarą bus rodomas vis naujas istorinis filmas.

Pirmadienį sugiedojus himną nuo 21.05 val. bus demonstruojama juosta „Gimtinė“ apie iš JAV į motinos gimtinę grįžusio jauno žmogaus potyrius 1992 metais.

Antradienio vakarą numatoma rodyti istoriją apie tremtį „Tarp pilkų debesų“, trečiadienį – dramą apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje „Emilija iš Laisvės alėjos“, ketvirtadienį – dokumentinį filmą apie sklandytojus „Pakilau skrydžiui“, penktadienį – filmą „Širdys“ apie laukiančius širdies donorų ligonius, šeštadienį – nuotykių juostą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Visi kino seansai – nemokami.

Birželio viduryje Lukiškių aikštėje įrengdamas dirbtinį pliažą sostinės meras Remigijus Šimašius sulaukė daug kritikos dėl reprezentacinės šalies aikštės išniekinimo.

Seimas, reaguodamas į tai, skubiai priėmė specialų įstatymą, kad Lukiškių aikštė Vilniuje yra pagrindinė reprezentacinė Lietuvos valstybės aikštė su Vyčio monumentu, kad ji turi būti tvarkoma užtikrinant rimtį bei deramą pagarbą kovotojams bei sukilėliams, o jos naudojimas negali prieštarauti viešajai tvarkai ir gerai moralei.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų